takip et takip et takip et
Manşet

3 Aralık 2019 - 1403 Okunma

ANADOLU ARENA KİCK BOKS GECESİ BU YIL 12. KEZ DÜZENLENİYOR

Abone Ol

Ersan Turan: “Tokat’ta güzel bir Boks gecesi yaşatmayı düşünüyoruz.”

12.Uluslararası Ersan Turan Kick Boks Organizasyonu 6 Aralık 2019 tarihinde Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleşecek.

Tokat’ta 2007 yılından bu yana her yıl yapılan 12. Uluslararası Ersan Turan Kick Boks Organizasyonu 6 Aralık 2019 tarihinde Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleşecek.  Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokat’taki Ticari kuruluşların desteklediği geceye İngiltere, Kırgızistan, İran, Azerbaycan, Rusya ve Özbekistan katılıyor. 6 maçın yapılacağı Anadolu Arena Kick Boks gecesi saat 21.00 TV 8,5’dan canlı yayınlanacak.

Anadolu Arena Kick Boks Gecesini düzenleyen Ersan Turan, yapılacak gece hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

ERSAN TURAN:

“ÇOK DEĞİŞİK ÜLKELERDEN KALİTELİ SPORCULARLA, TÜRK SPORCULARI

HÜSEYİN AKBAŞ SPOR SALONUNDA KARŞI KARŞIYA GETİRECEĞİZ”

2007 yılından beri her sene Anadolu Arena Kick Boks Gecesini düzenlediklerini belirten Ersan Turan, ”bu yıl 12.sini düzenliyoruz. Çok değişik ülkelerden kaliteli sporcularla, Türk sporcuları Hüseyin Akbaş Spor Salonunda karşı karşıya getireceğiz. Gecede şuanda netleşen 6 tane maç var. Bir tanesi bayan maçı, değerleri erkek olmak üzere 6 maç olacak. Program tv8,5 kanalından saat 21’de canlı yayınlanacak. 3 saatlik bir program olacak. Aralarda ise çeşitli ışık gösterileri, şovlar ve yerel bölgemize ait tanıtımlar yer alacak. Katılımın çok iyi olacağını düşünüyorum, geçmiş yıllara göre hemşerilerimizin ilgilileri daha fazla. Güzel bir gece geçirmeyi planlıyoruz.” dedi.

“SEYİR ZEVKİ YÜKSEK SÜRPRİZ MAÇLAR OLACAK”

“12 tane sporcu katılıyor. İngiltere, Kırgızistan, İran, Azerbaycan, Rusya ve Özbekistan 6 tane farklı ülke var. İnşallah çok güzel maçlar olacak. Sporcuları karşı karşıya getirirken maç sayıları, kiloları ve kariyerleri aynı olduğu için seyir zevki çok yüksek, sürpriz sonuçları maçlar olacak. Tokat’ta güzel bir Boks gecesi yaşatmayı düşünüyoruz.” dedi.

“HALKIMIZ BAYRAKLARIYLA PANKARTLARIYLA

KATILMAYA DAVET EDİYORUM”

“Programımız 6 Aralık Cuma gününe denk geliyor. Gaziosmanpaşa Stadyumundan başlayıp, Cumhuriyet Meydanına kadar bir yürüyüş planlanıyoruz. Saat 17’de başlayacak. Tabi bu yürüyüşe tüm sporcular, İlimizdeki kulüpler, Atlı Spor Kulübü, Motosiklet Spor Kulübü, Belediye Bando Takımı ve Mehter Takımından oluşan topluluk ile faaliyet yapacağız. İçeriği zenginleştirip farklı faaliyetler olan etkinlikleri de koyup bunu birkaç günlük festival olarak yapmayı planlıyoruz. Kortej yürüyüşü de bu organizasyonun tanıtımı ve İlimizin reklamı olacak. Halkımız da bayraklarıyla, pankartlarıyla katılmaya davet ediyorum.” dedi.

Bilet satışlarının da devam ettiğini söyleyen Ersan Turan, “3 tane satış noktalarımız var. Novada, Çizgi Kırtasiye ve Cafe 356’dır. Ayrıca Ersan Turan Spor Merkezinden de bilet alabilirler. Bilet fiyatını 20 lira olarak belirledik. Yılda bir yapıldığı için fiyatın normal olduğunu düşünüyorum. Kick Box severler biletler tükenmeden yer alsınlar. Bu gece kaçmaz.” dedi.


" ANADOLU ARENA KİCK BOKS GECESİ BU YIL 12. KEZ DÜZENLENİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ANADOLU ARENA KİCK BOKS GECESİ BU YIL 12. KEZ DÜZENLENİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ANADOLU ARENA KİCK BOKS GECESİ BU YIL 12. KEZ DÜZENLENİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku