takip et takip et takip et
Gündem

22 Kasım 2010 - 16 Okunma

ALPARSLAN İÖO’DA 23 NİSAN ŞENLİĞİ

Tokat Alparslan İlköğretim Okulu Öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak amacıyla kendi okullarında kutlama gerçekleştirmek amacı ile bir araya gelerek bu coşkuyu diğer katılımcılar ve velileri ile paylaştı.


Program başında bir konuşma yapan Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü Sinan Çalışkan “23 Nisan Milli birlik duygusunun ve bilincinin güçlenen milli idaremizin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 91.yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Bu gün Ulu Önder Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği bir gündür. Bugünde bizleri ve çocuklarımız yalnız bırakmadığınız için gelen tüm velilerimize teşekkürlerimizi iletiriz ve hoş geldiniz deriz.” dedi.


Konuşmanın ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetimizi kanlarıyla kuran ve koruyan aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile devam edildi.

Programa ana sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları mantarlar ve Kelebek adlı gösterinin ardından Okulun Müzik Öğretmeni Zekiye Göknil Başçıoğlu’nun yönetiminde okul korosunun birbirinden güzel şarkıları söylemesi, öğrenciler arasında çuval yarışması ve okulun folklor ekibinin gösterisin ardından son buldu.


" ALPARSLAN İÖO’DA 23 NİSAN ŞENLİĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ALPARSLAN İÖO’DA 23 NİSAN ŞENLİĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ALPARSLAN İÖO’DA 23 NİSAN ŞENLİĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku