takip et takip et takip et
Gündem

1 Aralık 2010 - 91 Okunma

ALPARSLAN İLKÖĞRETİM’DE MEZUNİYET GECESİ

Abone Ol

Programda müzik eğlence ve şiirlere yer verilirken öğrencilerin bir eğitim ve öğretim yılını daha geride bırakmanın mutluluğunu velileri ile birlikte yaşadılar.


Program büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerin anısına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ve ardından Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü Sinan Çalışkan’ın açılış konuşması ile devam etti.


Okul Müdürü Sinan Çalışkan konuşmasında şunları söyledi:


“Eğitimin, dünyanın en ciddi işi olduğu bilinci ile Alparslan ilköğretim Okulu ailesi olarak sevgi dolu, sabırlı, hoşgörülü ve öğrencilerimizin severek bulunduğu ortamda, üstün çabalarınızla, okulumuza, Akademik alanda, sportif alanda ve kültürel alanda kazandırdığınız birçok başarıdan dolayı ve bu gecenin hazırlanmasına verdiğiniz emekten dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenciler yıl boyunca okulumuza ve sizlere yakışır bir biçimde davrandığımız ve ciddi anlamda problem olan davranışlara yer vermediğiniz için başarılı olma adına yaptığınız çalışmalar için de hepinize teşekkür ediyorum. Daha iyi bir öğrenci olma yolunda yaptığınız hatalardan ders alacağınızı umarak, bundan sonraki eğitim hayatınızda başarılar dilerim.


Çok kıymetli velilerimiz. Göz bebeğimiz olan evlatlarımızı bize güvenerek ve inanarak teslim ettiğiniz için eğitim öğretim adına bizimle iş birliği içinde olduğunuz ve bizi ciddiye aldığınız için, yıl boyunca bize verdiğiniz maddi manevi destek ve güveniniz için de ve yılsonunda hazırladığımız kermes faaliyetlerinde sağladığınız katkılar ve emekler içinde çok teşekkür ediyoruz.”


Daha sonra öğrencilerin tiyatro gösterileri ve şiir dinletilerinin ardından okulun Müzik Öğretmeni Zekiye Göknil Başçıoğlu yönetiminde okul korosunun birbirinden güzel şarkıları ile öğrenci ve velilere müzik ziyafeti verdiler.


Programın sonunda Alparslan İlköğretim Okulu’ndan daha önceki yıllardan mezun olmuş Suat Ebçin’in mini konseri ile son buldu. Programa okul öğretmenlerinin yanı sıra yoğun bir öğrenci velisi katılımı oldu.


KERMES VE ÇÖKELİKLİ GÜNÜ


Tokat Alparslan İlköğretim Okulu ve okul aile birliği okulun yılsonu etkinlikleri kapsamında kermes ve çökelikli günü düzenledi.


Okulun bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte Okul Aile birliği ve velilerin hazırladığı çökelikli ve gözlemeler öğrenciler tarafından misafirlere ikram edildi.

Etkinlikte bir konuşma yapan Okul müdürü Sinan Çalışkan “bu tür etkinliklerle Hem okulumuzdaki öğrenci velilerini hem de Okul Aile birliği ile Öğretmenlerimizi bir araya getirerek kaynaştırmak hem de okulumuz için küçükte olsa bir katkı sağlamak amacı ile bu etkinliği düzenledik katkılarından dolayı Okul Aile birliğine ve Velilerimize çok teşekkür ederiz.” dedi.


" ALPARSLAN İLKÖĞRETİM’DE MEZUNİYET GECESİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ALPARSLAN İLKÖĞRETİM’DE MEZUNİYET GECESİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ALPARSLAN İLKÖĞRETİM’DE MEZUNİYET GECESİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku