Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.221,75 0,08%
Çeyrek Altın 2.036,00 0,05%
Yarım Altın 4.071,00 0,02%
Tam Altın 8.087,15 0,81%
ALMUS’TAKİ ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ

ALMUS’TAKİ ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ

ABONE OL
19 Ağustos 2020, 10:36:26

Vali Dr. Ozan Ozan Balcı, Almus’ta İl Özel İdaresi ve KÖYDES yatırımları kapsamında sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Almus Kaymakamı Emre Çiftçi,  İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ile çalışmaları yerinde gören Vali Dr. Ozan Balcı, yapımı devam eden 2 km.lik  Almus Tozanlı Sağ Sahil Grup Yolunda incelemelerde bulundu.

Almus İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Gümeleönü Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, yeniden yapılması planlanan yeni karakol komutanlığı hizmet binası ile ilgili bilgi aldı.

almus1

Ziyarette Mehmetçiklerimizle bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, devletimizin ve milletimizin bekası, ülkemizin birliği ve bölünmez bütünlüğü için fedakarca görev yapan Mehmetçiklerimize hayırlı görevler diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra Almus Çaykıyı Köyünde ceviz fidanı dikilmesi planlanan 1000 dönümlük alanda incelemelerde bulundu. Tarım Tokat kapsamında yürütülen projelerle Tokat’taki ceviz üretiminin iki katına çıkarıldığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Çiftçinin, üretimin dostuyuz. Tarımın ve çiftçimizin her zaman yanındayız.” dedi.

KÖYDES ve İl Özel İdaresi bütçesi ile yapım çalışmaları devam eden 10 km.lik Hubyar Köy Yolunda incelemelerde bulunarak,  Almus Kaymakamı Emre Çifci’den bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, Hubyar Sultan Türbesini ziyaret ederek, Hubyar  Köyü Muhtarı Sayın Ali Duran Sel’ den türbe ile ilgili bilgi aldı. Hubyar Köyü İncecik Cemevi’ni ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Hubyar Köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra 3 kilometrelik  Almus Sarıören Köyü 1. kat sathi kaplama yolu üzerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Vali Dr. Ozan Balcı, “Köylerimize ulaşımın daha rahat sağlanması için, yaşanabilir bir yer haline gelmesi için tüm alt yapı hizmetlerini sunuyoruz.” dedi.

Almus Sarıören Köyünü ziyaret ederek vatandaşlara bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Vali Dr. Ozan Balcı, köyde karşılaştığı çocuklara da kitap hediye ederek, kitap okumanın alışkanlık haline getirilmesi gerektiğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Bağtaşı Köyünü ziyaret ederek sohbet ettiği vatandaşların taleplerini dinledi, çocuklara da kitap hediye etti. 

Vali Dr. Ozan Balcı, Almus ilçesi ziyaretlerini ilçenin doğal güzellikleri arasında bulunan Harami Yaylası’nı kuşbakışı inceleyerek tamamladı.

almus
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments