Dolar 27,2109 0.24%
Euro 28,8698 -0.24%
Gram Altın 1.682,54 0,13%
Çeyrek Altın 2.812,00 0,11%
Yarım Altın 5.624,00 0,11%
Tam Altın 11.188,91 0,04%
Almanca Kelime Ezberleme Uygulamaları (Ücretsiz) Sitesi

Almanca Kelime Ezberleme Uygulamaları (Ücretsiz) Sitesi

ABONE OL
20 Mayıs 2023, 03:58:39

Almanca kelime ezberleme uygulamaları için ücretsiz bir site arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sitede, öğrenmek istediğiniz Almanca kelimeleri kolayca ve etkili bir şekilde ezberleyebilirsiniz. İster dil öğrenmenin başlangıcında olun, isterse de Almanca dil bilginizi geliştirmek isteyin, bu site size yardımcı olacaktır. Ayrıca, site size kelime kartları, oyunlar ve testler gibi çeşitli yöntemlerle öğrenmeyi eğlenceli hale getirir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu site, Almanca öğrenmek ve dil becerilerinizi geliştirmek isteyen herkes için ideal bir kaynaktır. Hemen siteye kaydolun ve Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın!


Almanca Kelime Ezberleme Uygulamaları

Almanca öğrenmek için kelime ezberlemek oldukça önemlidir. Bu nedenle, Almanca kelime ezberleme uygulamaları kullanarak kelime hazinenizi geliştirebilirsiniz.

Aşağıda, ücretsiz Almanca kelime ezberleme uygulamalarından bahsedeceğiz.

Almanca Kelime Ezberleme Uygulamaları (Ücretsiz)

Ücretsiz Almanca kelime ezberleme uygulamaları arasında en popüler olanlarından biri, kelime eğitimi, Almanca konuşma becerileri ve Almanca-Türkçe 10.000 kelime kartı sözlüğü gibi özellikler sunan uygulamadır. Bu uygulama, başlangıç ileri düzey seviyede olan öğrenicilere uygun olup, ücretsizdir. Yetişkin ve çocuklar için Almanca dersleri de mevcuttur.

Almanca Kelimeleri Öğrenin Android’de indirilebilir.

6000 Kelime – Ücretsiz Almanca Öğrenme

Bir diğer Almanca kelime ezberleme uygulaması “FunEasyLearn”. Bu uygulama, 15’ten fazla tematik konu ve 140 alt konu içerir. Ayrıca, 6000 kelimelik kelime hazinesi 51’den fazla dilde mevcuttur. Çocuklarınızla birlikte eğleneceğiniz bir uygulamadır.

Ücretsiz Almanca Öğrenme iOS’ta indirilebilir.

Tobo: Almanca Kelime Öğren

Tobo, interaktif kelime kartları ile Almanca öğrenmenin eğlenceli bir yoludur. Uygulama, 3500 kelime, çoğullar, fiiller, artikeller, resimler, kelimelerin okunuşları gibi özellikler sunar. Cümle kalıpları, kelime oyunları, der die das artikel oyunu gibi özellikleri ile kelime öğrenmeyi daha da eğlenceli hale getirir.

DİKKAT!  2 el satılık inşaat demiri

Tobo: Almanca Kelime Öğren iOS’ta indirilebilir.

BUSUU

BUSUU uygulaması, Almanca öğrenmek için en kolay yollardan biridir. Günde sadece 10 dakika ayırarak Almanca öğrenmeniz mümkündür. Uygulama, kısa ve kolay anlaşılır olması, çevrimdışı öğrenme imkanı sunması ve dil becerilerini geliştirebilmeyi mümkün kılması gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

BUSUU uygulaması iOS ve Android’de indirilebilir.

Bravolol

Bravolol, Almanca kelime öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, bir cümleye dokunduğunuzda, uygulama onu yüksek sesle söyler. Ana dili Almanca olan kişi tarafından kaydedilen telaffuzu dinleyebilirsiniz. Uygulama içinde kelime öğrenmenizin yanında cümle kalıpları, kelime oyunları, der die das artikel oyunu gibi özellikler de bulunur.

Bravolol uygulaması iOS ve Android’de indirilebilir.

En İyi Almanca Kelime Ezberleme Uygulamaları Hangileridir?

En iyi Almanca kelime ezberleme uygulamaları arasında Busuu ve FunEasyLearn öne çıkıyor. Her uygulamanın kendine özel özellikleri bulunmakla birlikte, her ikisi de kullanıcılar tarafından en çok beğenilen uygulamalardan biri. Özellikle BUSUU uygulaması dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan biridir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments