Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Akyapı Metkap Projesi Göz Kamaştırıyor

Akyapı Metkap Projesi Göz Kamaştırıyor

ABONE OL
20 Eylül 2022, 13:06:51

Akyapı Metkap Projesi Göz Kamaştırıyor

Akyapı Metkap projesi, metal ve plastik kaplama sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel olarak tasarlanan ve inşasına başlanan bir sitedir. Bu site, konumu ve özel avantajları ile firmaların her açıdan kazanç elde etmesine imkan sunabilmesi adına tasarlanmaktadır. Metkap, özellikle İstanbul’un yoğun trafik sorunu göz önüne alınarak, en uygun lokasyon tercih edilerek planlanmıştır. Geniş imalathaneleri, lojistik desteği ve araç girişleri için oldukça konforlu olan bu proje, metal ve plastik alanında hizmet veren firmaları oldukça rahat ettirecektir. Sizlerde bu eşsiz imkanlara sahip olan sitede kendinize ait bir üretim alanına sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Trafik Derdine Son Verin

Metkap Akyapı projesi, özellikle konumu ile imalatçıların sevkiyat süreçlerinde, trafik kaynaklı yaşadıkları aksaklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Büyük şehirlerde gün geçtikçe artan trafik problemi, her sektörde bazı aksaklıkların yaşanmasına neden olmaktadır. Sizler, imalathanelerinizi Metkap sitesine taşıyarak tüm bu trafik sorununuza kesin çözümler sağlayabilirsiniz. Metkap proje alanına ait lokasyon özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

Metkap projesi;

  • TEM,
  • Kuzey Marmara Otoyolu,
  • E-5 Karayolu arasında yer almaktadır. Sanayi alanında büyük bir gelişme sağlayan Hadımköy’ün en kullanışlı lokasyonuna sahip olan Metkap, sizlerin konforlu bir işleyişe sahip olmanıza imkan sunmaktadır.

Geniş İmalathaneler İle Yer Sorunlarını Çözüldü

Mektap Akyapı projesi, imalathanelerde yaşanan diğer bir sorunu da çözmektedir. Üretim ve depolama alanlarında yaşanan sıkıntılar, işleyişlerin yavaşlamasına ve gecikmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle, sahip olacağınız geniş üretim alanları ve depolama alanlarını sizler için tasarladık. Bu geniş alanlar ile üretimlerde aksaklık yaşamadan tüm işleyişlerinizin zamanında tamamlanmasına destek sunmaktayız. Depolama alanlarının geniş olması, işleyişiniz için gerekli olan tüm materyalleri güvenli bir şekilde muhafaza etmenize imkan sunmaktadır.

Her İşleyişe Uygun Alan Seçenekleri

Metkap projesinin tasarımı sırasında, farklı büyüklüklere sahip işletmeler göz önüne alınmıştır. Projede yer alan tüm iş yerleri, yüksek tavanlara ve özel depolama alanlarına sahiptir. Bunun yanı sıra, iş yerleri farklı ölçülere sahiptir. Kendi üretiminiz için yeterli ideal alana sahip olabileceğiniz farklı seçenekler, Metkap projesi içerisinde yer almaktadır. İki bloktan oluşan Mektap, birbiri ile bağlantılı ve düzenli bir sirkülasyonun sağlanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, hiçbir iş yerinin işleyişinin diğer iş yerlerini aksatmamaktadır. Her iş yerinin kendine özel tır giriş alanları, her beş katta da yer almaktadır. Özel bağlantı yolları ile düzenli bir şekilde araçların giriş çıkışları sağlanabilmektedir. Bu projede yer alan iş yerlerine sahip olmak için sizler için hazırladığımı özel fırsatları inceleyebilir ve sizde iş yerinizi avantajlarla dolu siteye taşıyabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler