takip et takip et takip et
Gündem

21 Kasım 2019 - 172 Okunma

AKRAN ZORBALIĞI PROJESİNDE İLK TOPLANTI YAPILDI

Abone Ol

"ABIS" isimli akran zorbalığını ele alan Erasmus+KA229 projesi Romanya-Tirlisua'da gerçekleştirilecek.

Erasmus+ Programı Okullar Arası Değişim Ortaklıkları/Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (Okullar arası)/ faaliyeti kapsamında 2019 Çağrı donemi Erasmus+KA229 Projeleri başlangıç toplantısı yapıldı.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkez Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Programı Okullar Arası Değişim Ortaklıkları/Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (Okullar arası)/ faaliyeti kapsamında 2019 yılı Teklif Çağrısı Döneminde sunulan ve kabul edilen 2019-1-RO01-KA229-063160_3 numaralı ve “ABIS-Against Bullying for a Better Inclusion in Schools” başlıklı Erasmus projesi kapsamında, 26 Haziran Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ferhat Simsek 1 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da düzenlenen 2019 Çağrı donemi Erasmus+KA229 Projeleri Başlangıç Toplantısına katıldı.

Yapılan toplantıda proje bütçesinin sağlıklı bir şekilde kullanılması, proje yönetimi ve uygulaması, yaygınlaştırma, eTwinning ve School Education Gateway konularında bilgilendirme yapıldığını belirten Ferhat Simsek, gelecek hafta “ABIS” isimli akran zorbalığını ele alan Erasmus+KA229 projesi kapsamında Romanya-Tirlisua’ya ilk hareketliliği gerçekleştireceklerini söyledi.


" AKRAN ZORBALIĞI PROJESİNDE İLK TOPLANTI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AKRAN ZORBALIĞI PROJESİNDE İLK TOPLANTI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AKRAN ZORBALIĞI PROJESİNDE İLK TOPLANTI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku