takip et takip et takip et
Gündem

29 Kasım 2019 - 488 Okunma

AKRAN ZORBALIĞI KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Abone Ol

Tokat Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu tarafından 20 Kasım Çocuk Hakları Günü etkinlikleri kapsamında Şehit İbrahim Doğan Ortaokulu'nda "Akran Zorbalığı" konulu panel düzenlendi.

Tokat Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu tarafından 20 Kasım Çocuk Hakları Günü etkinlikleri kapsamında Şehit İbrahim Doğan Ortaokulu’nda “Akran Zorbalığı” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panelde Tokat Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu Üyesi Avukat Şeyma Nur Demiray ve Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Çocuk Ergen Psikiyatri Bölümü Hekimi Uzman Dr. Nazlı Kapubağlı Çetin sunum yaptı.Panele, Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Gül Sümeyya Ağar, komisyon üyeleri Avukat Büşra Uzun, Avukat Şüheda Yanar, Avukat Sema Almaz ve Avukat Merve Bıçakçı katıldı.

BAĞIMLILIK-UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE BAĞIMLILIĞI KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Tokat Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu tarafından 20 Kasım Çocuk Hakları Günü etkinlikleri kapsamında Yeşilırmak Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde “Bağımlılık- Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Bağımlılığı” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panelde Baro Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu Üyesi Avukat Hüseyin Batuhan Dinç ve Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Dr. Şahabettin Çetin sunum yaptı. Panele, Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Gül Sümeyya Ağar’da katıldı.


" AKRAN ZORBALIĞI KONULU PANEL DÜZENLENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AKRAN ZORBALIĞI KONULU PANEL DÜZENLENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AKRAN ZORBALIĞI KONULU PANEL DÜZENLENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku