Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.159,73 0,36%
Çeyrek Altın 1.935,00 0,62%
Bitcoin 443030 -1.17697%
Ethereum 31055 -1.28963%
Yarım Altın 3.870,00 0,60%
Tam Altın 7.691,64 -0,74%
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ARSLAN SON NOKTAYI KOYDU

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ARSLAN SON NOKTAYI KOYDU

ABONE OL
19 Ocak 2023, 16:41:29

Muhalefetin şöyle bir iddiası var; ‘Recep Tayyip Erdoğan kimseye sormadan her şeyi kendisi yapar’..

Hayır… Recep Tayyip Erdoğan öncelikle milletin talebine bakar, sonra kurumların görüşleri ve analizlerini toplayıp istişare eder ve öyle karar verir. Ama en önemlisi bunları yaparken eski sistemin hantallığından kurtulup çok hızlı hareket eder.

Mustafa Arslan; “Recep Tayyip Erdoğan kimseye sormadan her şeyi kendisi yapar” iddialarına cevap verdi.

Arslan; “Hayır… Recep Tayyip Erdoğan öncelikle milletin talebine bakar, sonra kurumların görüşleri ve analizlerini toplayıp istişare eder ve öyle karar verir. Ama en önemlisi bunları yaparken eski sistemin hantallığından kurtulup çok hızlı hareket eder.” dedi.

Milletimizin gündeminde ne varsa bizim gündemimizde, AK Parti’nin gündeminde, Sayın Cumhurbaşkanımızın gündeminde de o vardır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi birçok konuda olduğu gibi muhalefete de olumlu etki etmiş, muhalefeti de dönüştürmüştür. Bugün birbirine hiç benzemeyen altı partinin aynı masada buluşmasına, iktidar hayalleri kurmalarına imkan sağlamıştır.

Ancak üzülerek söylüyorum; bazı konularda muhalefete etkisi olamamıştır. Aziz milletimizin değerlerine hakaret etmelerine çözüm getirememiştir. Ordumuza hakaret etmelerine engel olamamıştır, Yargıya hakaret etmelerine engel olamamıştır. Ülkemizin göz bebeği, birçok ülkenin satın almak için sıraya girdiği insansız hava araçlarını küçük görmelerine, yapanlara hakaret etmelerine engel olamamıştır. Rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı al bayrağımızın muhalefet partisi genel merkezinde ‘incitilmesine’ engel olamamıştır. Aziz milletimiz bu hakaretlere ve koalisyon özlemlerine gereken cevabı bu yıl yapılacak seçimlerde verecektir.

Milletimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Cumhur İttifakına ve Türkiye Yüzyılı Vizyonumuza gereken desteği vererek, milletimizin değerlerine hakaret edenlere izin vermeyeceğine inanıyorum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments