Dolar 32,5038 0.08%
Euro 34,7826 -0.12%
Gram Altın 2.496,86 0,50%
Çeyrek Altın 4.346,00 0,18%
Yarım Altın 8.852,00 -0,38%
Tam Altın 17.058,76 0,22%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN GÖREVDEN ALINDI

AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN GÖREVDEN ALINDI

ABONE OL
12 Nisan 2023, 03:54:42

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, siyasi arenada yaşanan değişimler kapsamında görevden alındı. Parti içi yapılan değerlendirmeler sonucunda alınan karar ile birlikte Halit Tomakin’in görevine son verildi. Bu gelişme, Ordu’da siyasi kulisleri hareketlendirdi ve yeni bir il başkanının atanması bekleniyor. Halit Tomakin’in görevden alınmasıyla birlikte, AK Parti’nin Ordu’daki siyasi dinamikleri yeniden şekillenebilir. Bu süreci yakından takip ediyoruz.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin Görevden Alındı

Milli Eğitim Bakanı Tokatlı Mahmut Özer’in Ordu 1. sıradan milletvekili adayı gösterilmesini sosyal medyadan eleştirerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı etiketleyen ve “Seçimde yaşayabileceğimiz riskleri üstlenmek istemiyorum. İstifanın eşiğindeyiz” yazan AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin görevden alındı.

Twitter Üzerinden Yapılan Paylaşım

Halit Tomakin, Twitter’dan yaptığı paylaşımda “İl Başkanı olarak bulunduğum şehirde sorumluluğu üzerinde taşıyan birisi olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza ancak buradan seslenme şansım var çünkü sesimiz ulaştırılmıyor.” demişti.

AK Parti Ordu Milletvekili Adayları Listesi

AK Parti Ordu milletvekili adayları listesi şöyle:

  1. Mahmut Özer
  2. İbrahim Ufuk Kaynak
  3. Mustafa Hamarat
  4. İsa Yüksel
  5. İsa Gül
  6. Samet Özdemir

Haber Detayları

Tokat Hürsoz sitesinde ilgili haberi görebilirsiniz.

SEO Keywords: AK Parti, Ordu, İl Başkanı, Halit Tomakin, görevden alındı, milletvekili adayları, listesi, Tokat Hürsoz, haber, paylaşım, Twitter.
Original Content:

Milli Eğitim Bakanı Tokatlı Mahmut Özer’in Ordu 1. sıradan milletvekili adayı gösterilmesi, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin tarafından sosyal medyada eleştirildi. Tomakin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı etiketleyerek “Seçimde yaşayabileceğimiz riskleri üstlenmek istemiyorum. İstifanın eşiğindeyiz” şeklinde bir açıklama yaptı ve bu açıklama sonucunda AK Parti Ordu İl Başkanlığından görevden alındı.

Tomakin daha önce Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, bulunduğu şehirde sorumluluğu üzerinde taşıyan birisi olarak Sayın Cumhurbaşkanına seslenmek istediğini ancak bu sesin ulaştırılmadığını dile getirmişti.

DİKKAT!  Türkiye’de Okula Dönüş Alışverişi Araştırmasına Göre Alımlar Gene Mobil Uygulamalar Üzerinden Olacak

AK Parti Ordu milletvekili adayları listesi ise Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Mustafa Hamarat, İsa Yüksel, İsa Gül ve Samet Özdemir’den oluşuyor.

İlgili haberi görüntülemek için Tokat Hürsoz sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hürsöz

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet