takip et takip et takip et
Gündem

23 Ekim 2010 - 208 Okunma

“AK PARTİ İL BAŞKANI EYÜP EROĞLU YER ALMADI”

Abone Ol

Ulus ve Üniter Devlet Yapısına Sahip Çıkma Platformu Başkanı Doç. Dr. Selçuk Duman platformun ortak açıklamasında yer alan Sivil Toplum örgütleri, siyasi partiler ve siyasi parti temsilcilerini kamuoyuna duyurdu. Bunun akabinde basın mensupları bir soru yöneltti. Basın mensuplarının sorusu “Sayın Duman, açıklamanızda yer alan partiler, isimler belli. Yer almayan diğer partiler haberdar mı değiller, haberdar edildi de kabul mü etmediler?” şeklinde oldu.


            Selçuk Duman “özellikle de siyasal parti olarak, güçlü olan partilerle görüşmemiz söz konusudur. İzin veren partilerimizin isimlerini burada yazdık. İzin vermeyen partilerin isimlerini yazmadık. Siyasi partilere ulaştık.” diye cevap verince basın mensupları milletvekillerine ulaşılıp/ulaşılmadığını da sordu. Bunun üzerine Duman da “vekillere ulaşamadık onu söyleyelim. Ama siyasi partilere ulaştık. Örneğin Ak Parti İl Başkanı’na ulaştık, çünkü Tokat’ta çok ciddi bir sayı var, kendisi bu konuda isminin zikredilmesini istemediği için yazmadık. Sayın Belediye Başkanımızı aradık, il dışında olduğu için görüşemedik. Yani herkese mutlaka, yani Memur Sen il Başkanı’nı aradık, kendisi ile görüştük, bunun gibi çok kişi ile görüştük, izin veren arkadaşlarımızın, kurum ve kuruluşların isimlerini burada zikrettik, ama izin vermeyenleri takdir edersiniz ki yazmadık.” diye yanıt verdi.


" “AK PARTİ İL BAŞKANI EYÜP EROĞLU YER ALMADI” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “AK PARTİ İL BAŞKANI EYÜP EROĞLU YER ALMADI” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “AK PARTİ İL BAŞKANI EYÜP EROĞLU YER ALMADI” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat