takip et takip et takip et
Gündem

29 Nisan 2015 - 73 Okunma

AK Parti Adayı Arslan: “Reisin başlattığını bir adım ileri götüreceğiz”

Abone Ol

Tokat AK Parti 5. Sıra Milletvekili adayı Av. Mustafa Arslan seçim gezilerine devam ediyor. Gitmedik köy, açılmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Arslan, Erbaa’da yaptığı konuşmada, Erbaalılara Kelkit’in aslanları diye hitap etti.

AK Parti Tokat milletvekili adayı Mustafa Arslan seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda gitti Erbaa’da coşkulu bir kalabalığa seslenen Arslan Yeni Türkiye vurgusu yaparak “gün hareketimizin doğal lideri, Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kutlu mücadeleyi bir adım ileri götürme günüdür” dedi.

GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR

 

Birlik ve beraberlik duygusu üzerinde duran Arslan “Günümüz birlik ve beraberlik günüdür. Hedefimiz İslam ve Türk dünyasının lideri, ileri teknolojiyi yakalamış, milli uçağını yapmış, savunma sanayisin kurmuş, yer altı yer üstü zenginliklerini sonuna kadar milletinin hizmetine sunmuş, bölgesinde ve dünyada etkin, süper güç olmuş, mazlumun yanında zalimin karşısında ; büyük Türkiye olmaktır. Onun için durmak yok yola devam diyoruz. Onun için büyük millet, büyük güç hedef 2023 diyoruz. Yeni Türkiye’nin bu yol ayrımını kazasız belasız geçmesine omuz vermek boynumuzun borcudur. Planları, oyunları, tezgahları bozacağız. Bu dava makam mevki etiket davası değildir. Benim 5. Sırada olmamla Coşkun Hocamın birinci sırada olmasının farkı yoktur. Şahsi ikbal peşinde değiliz, şahsi menfaat peşinde değiliz, Şahsi kariyer peşinde değiliz, Aday olan arkadaşlarımın milletvekilliğinden şahsi hiçbir beklentisi yoktur.” ifadelerini kullandı.


" AK Parti Adayı Arslan: “Reisin başlattığını bir adım ileri götüreceğiz” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AK Parti Adayı Arslan: “Reisin başlattığını bir adım ileri götüreceğiz” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AK Parti Adayı Arslan: “Reisin başlattığını bir adım ileri götüreceğiz” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku