takip et takip et takip et
Gündem

8 Kasım 2010 - 94 Okunma

AK PARTİ ADAY ADAYI AV. MUSTAFA ARSLAN

Abone Ol

Av. Mustafa Arslan Ak Parti Milletvekili aday adaylığını Tokat Barosu Başkanı Faruk Bostancı ve beraberindekilerle birlikte ilan etti. Yeni Çınar Otelde gerçekleşen öğle yemeği öncesinde Arslan adaylığını şu sözlerle açıkladı:


“Şehrimizin kalkınmasında başta tarıma dayalı sanayinin desteklenmesi ve geliştirilmesi olmak üzere Tokat’ımızın sorunlarını çözmek için bütün gücümle çalışacağım. Sizi Ankara’ya değil Ankara’yı ayağınıza getirerek, devamlı sizin içinizde ve şehrimizde sizinle beraber olmaya gayret göstereceğim. Siyaset asla rantın dağıtıldığı araç olmayacak. Türkiye’mizin Partisi Ak Partimizle sizin için sizinle beraber teşkilatlarımızla omuz omuza Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük Türkiye için büyük düşünerek büyük hedeflere koşmaya devam edeceğiz.”


Av. Mustafa Arslan konuşmasının sonunda “Ak Parti’de siyaset yapmak onur ve şereftir. Bu Aziz millete hizmet etmek, onur ve şereftir. Hakkı üstün tutarak, milletin iradesine kulak vererek, ülkemizin yarını daha mutlu, daha güzel olacaktır. Vekilin geçici, milletin kalıcı olduğu bilinci ile vereceğiniz emanetinizi, hakkıyla taşımaya talibim.” dedi.


AV. MUSTAFA ARSLAN KİMDİR?

1967 yılında doğdu. Tokat merkez İbnikemal İlkokulunu bitirdi. Tokat İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu. 1992 yılında serbest avukat olarak çalışmaya başladı. 1992 yılından beri Tokat merkezde avukatlık yapmakta. Bu süreler içerisinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan Arslan evli iki çocuk babası.


" AK PARTİ ADAY ADAYI AV. MUSTAFA ARSLAN konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AK PARTİ ADAY ADAYI AV. MUSTAFA ARSLAN ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AK PARTİ ADAY ADAYI AV. MUSTAFA ARSLAN ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku