takip et takip et takip et
Gündem

12 Aralık 2019 - 704 Okunma

AK Ocaklar’dan Karadeniz turu

Abone Ol

Genel Başkan Yiğit: “Gönül dostlarımız ile bir arada olmaya yol alıyoruz.”

Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve Genel Başkanlığını Tokat Reşadiyeli 15 Temmuz Şehit ve Gazi Abisi Hakan Yiğit’in yapmakta olduğu Ak Ocaklar bünyesinde faaliyetler devam ediyor. Genel Başkan Hakan Yiğit, Karadeniz illerinde tura çıktıklarını duyurdu.

KARADENİZ TURU

“Ak Ocaklar Derneği Genel Merkezi olarak yurt içi ziyaretleri kapsamında faaliyetlerimize devam ediyoruz. İstikamet Karadeniz. Tokat, Turhal, Reşadiye, Samsun, Amasya, Ordu, Altınordu, Giresun, Trabzon, Rize diyerek bizleri davet eden gönül dostlarımız ile bir arada olmaya yol alıyoruz.

Mesele STK Dernek olup, Başkan olup, Ankara’da koltukta oturmak değil, mesele vatan sevdası, Millet sevgisi diyerek gönüllerde yüreklerde bir arada olmak. Baki kalan gök kubbede hoş bir sada i muhabbet davası ile var olabilmektir. Haklarınızı helal edin…” diyerek duyuruda bulundu.

GAZETEMİZE NEZAKET ZİYARETİ

Ak Ocaklar Genel Başkanı, Tokat Reşadiyeli hemşehrimiz, 15 Temmuz Şehit ve Gazi Abisi Hakan Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Satıcı, Mehmet Bayram ile Tokat’a gelmişken Tokat’taki arkadaşları Serkan Tutkun’la birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Kılıç ile sohbet edildi. Gazeteci Kılıç ziyaret sonrası açıklamasında “Genel Merkezi Ankara’da bulunan Ak Ocakların Karadeniz Bölgesi’ndeki şubelerini ve temsilcilerini gezmekte olan Genel Başkan Hakan Yiğit ile halkın sesi olmayı, halkın beklentilerini üst mercilere ulaştıracak köprü olabilmeyi konuştuk. Yerel medyanın önemine atıfta bulunduk. Nazik ziyareti için teşekkürler. Çalışmalarında başarılar.” dedi.

Ak ocaklar Yönetimi Tokat’a geldiklerinde Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu da makamında ziyaret ettiler. Tokat merkezdeki ziyaretlerin ardından Reşadiye ilçemize geçildi.


" AK Ocaklar’dan Karadeniz turu konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AK Ocaklar’dan Karadeniz turu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AK Ocaklar’dan Karadeniz turu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yorumlar (1 Yorum)

  • Değerli dava büyüğümüz gençliğin abisi onurlu ve dik duruşlu Hakan Yiğit başkanımız ile gurur duyuyoruz .

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku