takip et takip et takip et
Gündem

7 Kasım 2019 - 215 Okunma

“AİLE OKULU” SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Abone Ol

Diyanet Tokat Projesi çerçevesinde Tokat İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Aile Okulu” programı kapsamında İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili'nin konuşmacı olduğu "Ailemde Yaşlı ve Engelli Var" konulu seminer gerçekleştirildi.

Tokat İl Müftülüğünce toplumun temel taşı ailenin korunması, aile kavramının farkına varılması amacı, anne ve babaların ebeveynlik anlayışlarının temellerini yeniden keşfedebilmesi amacıyla gerçekleştirilen “Aile Okulu” programı kapsamında 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezinde seminerler düzenlenmeye devam ediyor. 09 Ekim 2019 Çarşamba günü 10.00’da başlayan, takip eden her çarşamba aynı saatte 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezinde yapılan seminerlerde her hafta alanında uzman birbirinden değerli konuşmacılar farklı konularda seminer veriyor. Bu kapsamda İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili’nin konuşmacı olduğu “Ailemde Yaşlı ve Engelli Var” konulu seminer bu hafta gerçekleştirildi. Ailedeki yaşlıların evin bereketi ve onlara hürmetin, hizmetin Allah’ın korumasına vesile olduğundan ve engelli kimselere yapılacak her türlü iyilik ve yardımın sadaka olarak değerlendirildiğinden bahseden İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili dua ve temenniler ile 4. seminerin tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Katılımın yoğun olduğu seminerler ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Programın finali 11 Aralık 2019 Çarşamba günü yapılacak ve katılımcılara belge verilecek.


" “AİLE OKULU” SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “AİLE OKULU” SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “AİLE OKULU” SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku