takip et takip et takip et
Gündem

14 Aralık 2019 - 817 Okunma

AHMET ÖZTÜRK İSTİFASINI DUYURDU

Abone Ol

AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk istifa ettiğini duyurdu. Ahmet Öztürk'le birlikte bazı yönetim kurulu üyelerinin de istifa ettikleri belirtildi.

AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk istifa etti. Ahmet Öztürk’ün istifasına ilişkin habercilere ulaştırılan açıklaması şöyle oldu:

“2002 yılından beri AK Parti’nin üyesi olduğum, şimdiye kadarki zaman zarfında Gençlik kolları başkanlığı, Belediye meclis üyeliği, İl Başkan yardımcılığı ve Merkez ilçe Başkanı olarak birçok kademede partimize hizmet ettim. 2.5 yıllık süre içinde görev yaptığım merkez ilçe Başkanlığında yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte tüm seçimlerden zaferle çıktığımız bir sürecin sonunda görülen lüzum üzerine görevimden istifa ediyor; başta bu onurlu görevleri tarafıma tevdi eden Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, birlikte siyaset yaptığım tüm teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki süreçte ülkemin, milletimin ve partimin hizmetinde olacağımı bu vesileyle ifade etmek istiyorum.”

Ahmet Öztürk’ün istifasının ardından AK Parti Tokat Merkez İlçe yönetim kurulu üyelerinden bazılarının da istifalarını verdikleri belirtildi.


" AHMET ÖZTÜRK İSTİFASINI DUYURDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AHMET ÖZTÜRK İSTİFASINI DUYURDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AHMET ÖZTÜRK İSTİFASINI DUYURDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku