takip et takip et takip et
Gündem

9 Ekim 2019 - 104 Okunma

AFAD’TAN DEPREM TATBİKATI

Abone Ol

Tokat Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ekipleri tarafından, Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Afet Müdahale Planının uygulanabilirliğinin artırılması, afette mevcut hizmet gruplarının koordinasyonunun sağlanması, sorunların tespiti ve eş güdümlü çalışma konusunda kabiliyetin artırılması amacıyla, AFAD ekipleri Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde deprem tatbikatı gerçekleştirdi. Senaryo gereği meydana gelen şiddetli bir deprem  sonrası hastane düzeyinde oluşabilecek sorunlar ve bunlara nasıl müdahale edilmesi gerektiği konusundaki yaklaşımlar uygulamalı olarak gerçekleştirildi. Tatbikat sırasında arama kurtarma ve tahliye konuları işlendi.


" AFAD’TAN DEPREM TATBİKATI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AFAD’TAN DEPREM TATBİKATI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AFAD’TAN DEPREM TATBİKATI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku