Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.249,93 0,48%
Çeyrek Altın 2.343,00 2,27%
Yarım Altın 4.715,00 2,90%
Tam Altın 9.079,61 0,33%
Adalar Posta Kodu, İstanbul

Adalar Posta Kodu, İstanbul

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 22:36:02

Adalar Posta Kodu Nedir ve Nasıl Sorgulanır?

Adalar Posta Kodu – 34970

Adalar, İstanbul’un en gözde ilçelerinden biridir. Adalar’da yaşayanlar veya bölgeye mektup veya kargo göndermek isteyenler için Adalar posta kodu oldukça önemlidir. Adalar posta kodu, 34970 olarak belirlenmiştir.

Adalar’a Gönderi Nasıl Yapılır?

Adalar’da veya Adalar’a gönderi yapmak isteyenlerin, Adalar posta kodunu bilmeleri gerekmektedir. Adalar posta kodu sayesinde gönderileriniz, daha hızlı ve doğru bir şekilde adresinize ulaşabilecektir. Adalar posta koduyla yapacağınız gönderiler için posta merkezleri veya kargo şirketleriyle anlaşarak gönderilerinizi adresinize teslim edebilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Adalar posta kodu 34970 olduğu gibi, diğer ilçelerin ve mahallelerin posta kodlarını da sorgulayabilirsiniz. Posta kodu sorgulama işlemi oldukça pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Posta kodu sorgulama işlemi için web sitemizde bulunan arama alanına ilçe, mahalle veya adres bilgisini girerek kolayca ve güvenilir şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama Yöntemleri

Posta kodu sorgulama işlemi, internet üzerinden yapabileceğiniz gibi, posta merkezlerine veya kargo şirketlerine telefonla veya bizzat başvurarak da yapabilirsiniz. Ancak internet üzerinde yapılan sorgulama işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. İnternet sitelerinde bulunan posta kodu sorgulama araçları, il, ilçe, mahalle veya adres bilgilerini girerek sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Adalar Posta Kodu’nun Faydaları

Adalar posta kodu, gönderilerinize hız ve doğruluk katması açısından oldukça faydalıdır. Adalar posta kodu sayesinde mektup, kargo veya belgeleriniz doğru adrese daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Ayrıca, posta veya kargo şirketleri gönderilerinizi Adalar posta kodunu kullanarak doğru bir şekilde adresinize ulaştıracağı için kaybolma veya yanlış adrese teslim etme durumları minimize edilecektir.

Faydalarından Bazıları:

  • Gönderilerin hızlı ve doğru şekilde teslimatı
  • Gönderilerin kaybolma veya yanlış adrese teslim edilme riskinin minimizasyonu
  • Posta veya kargo şirketleriyle anlaşarak mektup, kargo veya belgeleriniz Adalar’a kolayca teslim edilebilir
DİKKAT!  Yavuzlar Mahallesi Posta Kodu, Yüreğir, Adana

Adalar Posta Kodu Sorgulama Yaparak Doğru Adrese Ulaşın

Adalar posta kodu sorgulama işlemi, gönderilerinize hız ve doğruluk katmak açısından oldukça önemlidir. Adalar posta kodu sorgulama işlemi için web sitemizin üst kısmında yer alan arama alanını kullanarak, ilçenin ve mahallenin kodunu öğrenebilirsiniz. Böylelikle, Adalar’daki doğru adrese kolayca gönderilerinizi teslim edebilirsiniz.

Bazı Önemli Posta Kodları:

Ilçe Posta Kodu
Adalar 34970
Üsküdar 34680
Kadıköy 34700

Adalar Posta Kodu – Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Adalar posta kodu hakkında merak ettiğiniz her türlü soruda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak ya da sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bize sorularınızı iletmek olacaktır. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayarak, merak ettiğiniz konulara açıklık getireceğiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler