takip et takip et takip et
Gündem

10 Ağustos 2020 - 410 Okunma

AB PROJE SONUÇLARINDA TOKAT MEM’DEN BÜYÜK BAŞARI

Abone Ol

Avrupa Birliğinin eğitim gençlik ve spor alanındaki hibe programı olan ERASMUS2020 yılı proje değerlendirmelerinde Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumları büyük başarıya imza attı. Açıklanan sonuca göre 12 proje toplam 460 bin Avro hibe desteği aldı.

Tokat Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali sosyal medya hesabından Avrupa Birliğinin eğitim gençlik ve spor alanındaki hibe programı olan ERASMUS2020 yılı proje değerlendirmelerinde Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait sonuçları paylaştı. Sonuçlara göre Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumları büyük başarıya imza attı. Açıklanan sonuca göre 12 proje toplam 460 bin Avro hibe desteği aldı. AB projelerinde elde edilen başarılı sonuçlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Murat Küçükali başarılarda emeği geçen İl Milli Eğitim Müdürlüğü proje birimi başta olmak üzere ilçe milli eğitim müdürlerini okul ve kurum yöneticilerini projeleri hazırlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.


" AB PROJE SONUÇLARINDA TOKAT MEM’DEN BÜYÜK BAŞARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AB PROJE SONUÇLARINDA TOKAT MEM’DEN BÜYÜK BAŞARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AB PROJE SONUÇLARINDA TOKAT MEM’DEN BÜYÜK BAŞARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku