takip et takip et takip et
Almus

26 Kasım 2019 - 526 Okunma

808 ÖĞRENCİYE KABAN YARDIMI

Abone Ol

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) kış aylarının gelmesi ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban dağıtımı yaptı.

Tokat TSO Tokat Merkez ilçe ile birlikte Almus ve Reşadiye’de bulunan ilk ve orta okullarıyla irtibata geçerek ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı. Toplamda 29 okul ile irtibata geçen Tokat Ticaret ve Sanayi Odası, ihtiyaç sahibi 808 öğrenciye kaban dağıtımı yaptı. Tokat Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan ihale sonrasında ihaleyi almaya hak kazanan, TSO Üyesi Kardelen Tekstil’den temin edilen kabanlar, TSO Yönetimi tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’ye bizzat teslim edildi. Kız ve erkek olmak üzere farklı dikimlerdeki 808 kaban, ihtiyaç sahibi öğrencilerin bedenlerine göre özel olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla temin edildi.

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’nin makamında gerçekleşen teslim törenine TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik, TSO Meclis Başkanı Dursun Sansar, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sinan Gökçe ve Selahattin Giden, Yönetim Kurulu Üyeleri Naci Altın ve Gökhan Muratdağı ile TSO Genel Sekreteri Sinan Ardil katıldı.


" 808 ÖĞRENCİYE KABAN YARDIMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 808 ÖĞRENCİYE KABAN YARDIMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 808 ÖĞRENCİYE KABAN YARDIMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku