Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
6’lı Masanın Adayı Bugün Açıklanıyor Mu? 6’lı Masanın Adayı Kim?

6’lı Masanın Adayı Bugün Açıklanıyor Mu? 6’lı Masanın Adayı Kim?

ABONE OL
05 Ocak 2023, 14:57:07

Türkiye, Haziran ayında yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlenmiş durumdadır ve muhalefetin adayı hakkında hala birçok spekülasyon yapılmaktadır. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün yapılacak olan 6’lı Masa toplantısı öncesinde değerlendirmede bulunmuş ve adaylık konusunun da görüşüleceğini açıklamıştır. Karamollaoğlu, “Türkiye’nin gündemine bu kadar girdikten sonra orada hiç konuşulmaması olmaz. Altılı masadan biri de olabilir, dışarıdan da olabilir” demiştir.

Son olarak DEVA Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan ‘altılı masa’ toplantısı, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun geçirdiği operasyon nedeniyle ertelenmişti. Bugün yapılacak olan toplantı, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir ve çeşitli sıcak başlıklar ele alınacaktır.

“TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNE BU KADAR GİRDİKTEN SONRA MUTLAKA KONUŞULUR”

Halk TV’den İsmail Saymaz, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun ‘altılı masa’ toplantısında ortak aday konusunun açılacağını doğruladı. Saymaz ile yaptığı röportajda Karamollaoğlu, “Bu konu mutlaka açılır. Gündeme gelir. Türkiye’nin gündemine bu kadar girdikten sonra orada hiç konuşulmaması olmaz. Altılı masadan biri de olabilir, dışarıdan da olabilir. Biz ‘İlle de genel başkanlardan biri olsun’ demedik. Ama ‘genel başkanlar olamaz’ da denmedi. Mühim olan, seçilme şansı yüksek bir aday olmalı” diyerek, ortak adayın genel başkanlardan biri olmayabileceğini de belirtmiştir.

“ANKETLER KILIÇDAROĞLU’NUN ŞANSININ YÜKSEK OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, çoklu aday ihtimaline olumlu bakmadığını belirtmiş ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının şansının yüksek olduğunu söylemiştir. Karamollaoğlu, “Anketler öyle gösteriyor. Anketlerde ileri sürülen diğer arkadaşlar da Tayyip beyin önünde gözüküyor. Kılıçdaroğlu da önde. Fakat bu konular hiç görüşülmediği için olur mu olmaz mı tarzında değerlendirme yapmayı doğru bulmadım” demiştir.

bu anketleri kim yapıyor acaba? Kılıçdaroğlu’nu isteyen kimse yok acayip vallahi 🙂

üstteki bilgi yazarın kendi görüşüdür
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler