takip et takip et takip et
Gündem

9 Ekim 2019 - 158 Okunma

2023 PROJE OFİSİNDE DEĞERLENDİRME

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında projeleri takip eden 2023 Proje Ofisi ekibiyle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı yaptı.

Tokat Valiliği koordinasyonu ve liderliğinde sürdürülen 2023 Tokat Vizyonu kapsamında yürütülen projelerin takibinin ve raporlanmasının yapıldığı 2023 Proje Ofisini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat, Hayat Boyu Tokat, Bürokrasi 4.0, Basın STK Gönüllü Faaliyetler Tokat projeleri ile ilgili bilgi aldı.

2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde titizlikle ve hassasiyetle yürütülen projelerin sıkı takipçisi olunacağını belirten Vali  Dr. Ozan Balcı, 20 başlık altında devam eden projelerin Tokat’a değer katacağını söyledi.

Projelerin takibinin yapıldığı yazılımın Tokat’ın arşivi niteliğinde olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, yazılımın geliştirilmesi ve projelerin raporlandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Hepimiz devletin ve milletin işini yapıyoruz. Değer üreten her projenin destekçisiyiz. Projelerin ve çalışmaların sıkı takipçisi olacağız.” dedi.


" 2023 PROJE OFİSİNDE DEĞERLENDİRME konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 2023 PROJE OFİSİNDE DEĞERLENDİRME ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 2023 PROJE OFİSİNDE DEĞERLENDİRME ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku