takip et takip et takip et
Spor

17 Eylül 2020 - 567 Okunma

1966 TURHALSPOR BAŞKANI OĞUZHAN BEKLER: “TEK ÜZÜNTÜM TURHAL, TEK AMACIM TURHAL’IMIN ŞANLI ADINI TEKRAR BÖLGENİN BÜYÜĞÜ YAPMAK”

Abone Ol

1966 Turhalspor Başkanı Oğuzhan Bekler, kulübün sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında tek üzüntüsünün ve tek amacının Turhal’ın şanlı adını tekrar bölgenin büyüğü yapmak olduğunu belirtti.

OĞUZHAN BEKLER: “BU SENE ELBİRLİĞİ İLE BİZ YAPALIM, BÜYÜK TURHAL’IMIN ADINI TOKAT’TA GURURLA TEMSİL EDELİM”

1966 Turhalspor Başkanı Oğuzhan Bekler’in takımın sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında, “Futbolsuz Turhal olmaz olmamalı. Niye herkes kafasını kuma gömüp konuşmuyor, yazık 70 bin nüfuslu Turhal niye futbola sahip çıkmıyor. Hadi bu sene elbirliği ile biz yapalım, Büyük Turhal’ımın adını Tokat’ta gururla temsil edelim. Çok bir şey istemiyorum, bu işten hiç bir menfaatim yok. Tek üzüntüm Turhal tek amacım Turhal’ımın şanlı adını tekrar bölgenin büyüğü yapmak. Daha önce önüme engeller konuldu ama artık onlar da geride kaldı. haydi el ele gönül gönüle masada tribünde güçlü kimsenin hakkını yemeye cesaret edemeyeceği bir 1966 Turhalspor sözünü veriyorum. Sizleri yanımızda görmek istiyorum.” paylaşımında bulundu.


" 1966 TURHALSPOR BAŞKANI OĞUZHAN BEKLER: “TEK ÜZÜNTÜM TURHAL, TEK AMACIM TURHAL’IMIN ŞANLI ADINI TEKRAR BÖLGENİN BÜYÜĞÜ YAPMAK” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 1966 TURHALSPOR BAŞKANI OĞUZHAN BEKLER: “TEK ÜZÜNTÜM TURHAL, TEK AMACIM TURHAL’IMIN ŞANLI ADINI TEKRAR BÖLGENİN BÜYÜĞÜ YAPMAK” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 1966 TURHALSPOR BAŞKANI OĞUZHAN BEKLER: “TEK ÜZÜNTÜM TURHAL, TEK AMACIM TURHAL’IMIN ŞANLI ADINI TEKRAR BÖLGENİN BÜYÜĞÜ YAPMAK” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku