takip et takip et takip et
Gündem

12 Ekim 2019 - 212 Okunma

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ’NDEN POLONYA ZİYARETİ

Abone Ol

Erasmus Projesi kapsamında Polonya’ya giden 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ziyaretlerini tamamlayarak yurda döndü.     

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi “2018-1-RO 01-KA229-049304_4″ numaralı ” Avrupa Bağlamında Yerel Hazineler” başlıklı Erasmus + projesinin 3’üncü Öğrenme/Öğretme Faaliyeti kapsamında Polanya’nın StarogardGdanski şehrine giden 9 öğrenci ve 3 öğretmen ziyaretlerini tamamladı. 30 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında Romanya, İtalyan ve Polonyalı öğrenci ve öğretmenin de katılımıyla gerçekleştirilen atölye çalışmaları, kültür ve doğa gezilerine katılan Tokatlı öğrenci ve öğretmenler Polonya’nın doğal zenginlikleri, geleneksel el sanatları, eski köy yaşamı ve günlük yaşamları hakkında gözlem yapma fırsatı buldu. Ayrıca ortak ve farklı yönleri hareketliliğe dahil olan ülkelerin katılımcıları ile paylaşma fırsatına sahip oldu. Yapılan atölye çalışmalarında grupların karışık olması sayesinde de dil ve iletişim becerilerinin geliştirilmesi desteklendi.


" 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ’NDEN POLONYA ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ’NDEN POLONYA ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ’NDEN POLONYA ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku