takip et takip et takip et
Gündem

4 Temmuz 2019 - 6 Okunma

15 TEMMUZ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Günü münasebetiyle Tokat’ta yapılacak etkinlikleri planlamak üzere Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

            Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Süleyman Yiğit, İl Sağlık Müdür Vekili, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, ÇEDAŞ Müessese Müdürü Özgür Alparslan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Ömer Besler, Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Turan Erdoğan, katıldı.

            15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Gününde gerçekleştirilecek etkinliklerin görüşüldüğü toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı, 15 Temmuz’un ruhuna uygun programlar tertip edileceğini belirtti.

            Düzenlenen tüm programların provasının yapılarak hassasiyet içerisinde yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, her kurumun kendi programının takipçisi olmasını isteyerek, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Günü’nün Tokat’ta en iyi şekilde icra edilerek şehitlerimizin ve gazilerimizin unutulmayacağını belirtti.


" 15 TEMMUZ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 15 TEMMUZ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 15 TEMMUZ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku