takip et takip et takip et
Gündem

11 Aralık 2019 - 243 Okunma

112 ACİL ÇAĞRI HATTI GEREKSİZ ARANMAMALI

Abone Ol

Tokat’ta 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası etkinliklerle kutlandı

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerle 112 Acil Sağlık Sisteminin önemi vurgulandı.

112 Acil Çağrı Hattının gereksiz aranmamasının önemi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi konularında farkındalık oluşturulması amacıyla Novada alışveriş merkezinde program düzenlendi. Ayrıca liselerde ve taksi duraklarında halka yönelik çalışmalar yapıldı.

Acil Sağlık Hizmetleri Haftası dolayısıyla İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Yunus Topal, 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliğini ve Turhal 1-2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının 1-7 Aralık “Acil Sağlık Hizmetleri Haftasını kutladı.


" 112 ACİL ÇAĞRI HATTI GEREKSİZ ARANMAMALI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 112 ACİL ÇAĞRI HATTI GEREKSİZ ARANMAMALI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 112 ACİL ÇAĞRI HATTI GEREKSİZ ARANMAMALI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku