TOGED-DER’DEN KIZILAY ŞUBE BAŞKANI FARUK DELEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

TOGED-DER Yönetim Kurulu adına Dernek Başkanı Mehtap Şeker, yönetime yeni atanan Kızılay Şube Başkanı Faruk Delen’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

            Kızılay Şube Başkanlığı görevine yeni atanan Faruk Delen'e başarı dileklerini ilettiklerini belirten TOGED-DER Başkanı Şeker,dernek olarak Kızılay ile işbirliği ve eşgüdüm içinde çalışmak istediklerini ifade ederek, “Şehrimizin dinamiklerini, toplum kaynaklarını, ne kadar rantabl kullanırsak ve arz ve talebi ne kadar doğru düzgün bir araya getirirsek, sunulan hizmetlerde bir o kadar katma değer bulacaktır. Bu nedenle; derneğimiz ve Kızılay işbirliği de,  sorunlara çözüm ortağı olarak müdahil olmakta, sosyal refah çalışmalarında,  güzel hizmetlere imza atabilmemizi sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

            TOGED-DER Yönetim Kurulunun görüş ve düşünceleri destekleyen Kızılay Şube Başkanı Faruk Delen, birlikte koordinasyon içerisinde çalışmanın, toplum hizmeti vermede önemli ve gerekli olduğunu ifade ederek, yardımlaşma becerisinin yeniden, toplumsal değer olarak kazanılması için; duyarlı, gönüllü, istekli, takım ruhu ve çalışma bilincine sahip derneklerle paydaş olacaklarını belirtti.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat