TURHAL MEHMET AKİF ORTAOKULU KIZ HENTBOL TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

Turhal Mehmet Akif Ortaokulu Kız Hentbol takımı grubunda ikinci olarak çeyrek final müsabakalarında Tokat'ı temsil etmeye hak kazandı.

            22-24 Aralık 2018 tarihleri arasında Artvin ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol grup müsabakalarına Tokat'ımızı temsilen Turhal Mehmet Akif Ortaokulu Kız Hentbol takımı katıldı. İlk gün maçında ev sahibi Artvin'e karşı kaybeden kızlarımız ikinci gün maçında  Giresun  ile karşılaştı ve son saniyelerde yediği şanssız gol ile 14-14 berabere kaldı. Grubundaki son maçında Gümüşhane ile karşılaşan Turhal Mehmet Akif Ortaokulu Kız Hentbol takımı müsabakayı baştan sona üstün götürdü ve sahadan 22-6 galip ayrıldı. Hentbol takımı averajla grubunda ikinci olarak çeyrek final müsabakalarında Tokat'ı temsil etmeye hak kazandı.

            Okul yönetiminden yapılan açıklamada, "Tüm sporcularımızı ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz İsmail Çaltepe'yi tebrik ediyor; bizlere güvenen ve her daim destek olan Tokat Gençlik Spor il Müdürümüz Sayın Cemil Çağlar'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sporu seven ve destekleyen herkese selamlar saygılar." denildi.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat