TURHAL ŞEKERDE KAMPANYA DÖNEMİ 22 ARALIKTA TAMAMLANIYOR

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Turhal Şeker Fabrikasında kampanya döneminin 22 Aralıkta tamamlanacağını duyurdu.

            Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kayseri Şeker Fabrikası çalışanlarıyla  öğleyemeğinde bir araya geldi.

            Kayseri şeker Fabrikasındaki öğle yemeğinde, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hurşit Dede, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcıları da hazır bulundular.

            Yemek öncesi konuşan  Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç; Kayseri şeker fabrikasında kampanya döneminde çalışan fedakâr çalışanlarına teşekkür etti.

            Büyükkılıçkonuşmasına şöyle devam etti; "Lise yıllarımdan beri şeker fabrikamızda iç içe oldum. Babam rahmetlinin toptan bakkaliyesi vardı.  1980 öncesi dönemlerde toptan bakkaliye işi ile  uğraşan babamın karaborsa mantığıyla kamyon kamyon buradan şeker aldığını çok iyi biliyordum. Üç ay, bir ay, altı ay süresine göre önceden parayı yatırırız sıra bekleriz öyle alırdık. O günler çok şükür geride kaldı. Cenabı Allah'a şükürler olsun ülkemiz gelişti. Her şeyden önce insana değer veren insanı yaşat ki Devlet yaşasın diyen bir hükümetimiz ve çok şükür de insana hizmet sevdalısı bir felsefemiz var.

            Cenab Allah Belediye Başkanı olarak hizmet etmeyi  nasip etti. Melikgazi'mizi cazibe Merkezi haline getirdik. Bu süreç devam ederken büyüğümüz değerli Cumhurbaşkanımız bizlere yeni bir görev tevdi etti. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak görevlendirdi. Bizi sizlere emanet etti inşallah bu yükü hep beraber çekeceğiz." dedi.

            Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay da konuşmasında;Dr Memduh Büyük Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

            Başkan Akay Kampanya çalışmaları hakkında da şu bilgileri verdi; "Kampanyamız Allah'a şükür son hızıyla devam ediyor. Kazasız belasız bugüne kadar geldik.Geçenlerde Turhal'a giderken kaza yapan arkadaşlarımız oldu onlara da bu vesileyle şifa diliyorum. İnşallah Cenabı Allah onun dışında bir sıkıntı yaşatmaz. Ağız tadı ile  kampanyamızı bitiririz. Yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz 24 saat çalışıyoruz. Burası inşallah 18 Aralık’ta  kampanyamızı tamamlayacak. Turhal 22 sinde tamamlayacak. Boğazlıyan’ın  da on Aralık'ta bitmesini bekliyoruz. Bu sene elimizden geldiği kadar bütün gayretimizi ortaya koyarak. En verimli en başarılı bir çalışma yapma gayreti içerisindeyiz hem verimli üretim yapma gayreti içerisindeyiz.

            Bu vesileyle tabii Turhal'daki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu performans başarı da takdire şayandır. Özelleştirmenin yüz akı olduğunu düşündüğümüz bir performans ortaya konuluyor. Onun için tabii bütün emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi ifade ediyorum" dedi.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat