TURHAL KAYMAKAMI ÜÇER, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Kaymakamlık tarafından yürütülen projeleri yerinde inceledi.

            Kaymakam Üçer, Özel İdare ve Köydes projeleri kapsamında Kaymakamlık tarafından yapımı devam eden projeleri ve çalışmaları yerinde inceledi.

            İl Genel Meclisi Üyesi Fikri İyimaya, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Tuncay Arapacıoğlu ile birlikte incelemelerde bulunan Kaymakam Üçer, bir açıklama yaparak şunları söyledi.

            “2018 yılı içerisinde bir önceki yıllara nazaran daha çok proje ve daha çok çalışma yaparak halkımıza hizmete devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmalarımızın sürekli takibini yapıyoruz. Bu kapsamda Tatlıcak ve Şatroba köylerinde yapımı devam eden içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme ve ardından Yeniköy ve Bahçebaşı köylerini ortak kullanımı için yapılmakta olan foseptik çukur çalışmalarını yerinde inceledik. Turhal Organize Sanayi Bölgesi yolunda yaptığımı bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını da gezdikten sonra Kat-Dökmetepe köyleri arasındaki bitümlü sıcak asfalt yapımını kontrol ettik. Vatandaşlarımızın yaşam standardını daha da yükseltmek için yürüttüğümüz bu çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak onların hizmetine sunacağız.” dedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat