ERBAALI GENÇLERDEN ÇEVRE TEMİZLİĞİ

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Erbaa Gençlik Merkezi üyeleri tarafından yapılan organizasyonda Erbaalı gönüllü gençler Küçük Yayla mevkiinde çevre temizliği yaptı.

            Erbaa Gençlik Merkezinden etkinliğe ilişkin yapılan açıklamada çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturma adına çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

            Yapılan açıklamada, "Erbaa Gençlik Merkezi olarak topluma, gençlere kısaca insana katkı sağlamaya çalışıyor ve her geçen gün faaliyetlerimiz ile farkındalık oluşturmaya devam ediyoruz. Gençlerimiz ile mesire alanları ve insanların toplu yaşadıkları yerlerde başlatmış olduğumuz çevre bilinci gün geçtikçe yayılıyor ve bize katılan insan sayısı artıyor. Gençlerimizle birlikte Küçük Yayla’da yapmış olduğumuz çevre temizliği ile doğaya katkı sağlamanın yanında farkındalık oluşturarak bu bilinci kalıcı hale getirmeye çalıştık. Bugün insanlığımızdan utanarak yapmış olduğumuz faaliyet ile toplumumuz adına fazlasıyla üzüntü duyduk. Diliyoruz ki küçük çaplı da olsa yaptığımız temizlik faaliyeti zihinlerimize yerleşir ve gerçekten insan gibi yaşamaya başlarız. Bizler umudumuzu kaybetmeden çalışmalarımıza samimiyet ile devam edecek bu bilinci gelecek nesillerimize en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız. Çalışmalarımıza katılmak isteyen tüm gençlerimizi Erbaa Gençlik Merkezi'ne bekliyoruz." denildi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat