LİGLERDE HAFTANIN PROGRAMI
LİGLERDE HAFTANIN PROGRAMI

            Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinde, TFF 2. Lig Kırmızı Grup ve Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 5. haftanın programı ilan edildi. Maçlarda görev alacak hakemler, gözlemci ve temsilciler duyuruldu.

            TFF 2. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları 30 Eylül tarihinde; TFF 3. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde; Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maçları 25, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde oynanacak.

            İlimizin temsilcilerinden Tokatspor’un yer aldığı TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ve Erbaaspor’un yer aldığı Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 5. Hafta müsabakaları oynanacak.

            Tokatspor, Fethiyespor'u konuk edecek. Pazar günü saat 15.30’da Gaziosmanpaşa Stadyumunda başlayacak maçta Bursa Bölgesi B Klasmanı Hakemi Hasan Kaçar düdük üfleyecek. Yardımcı hakemleri Turgut Evran, Murat Taşçıkar, Emre Korkmaz olurken, gözlemci hakemler Muharrem Yılmaz ve Olgun Alp olacak.

            İlimizin 3. Ligdeki temsilcisi Erbaaspor 5. haftada Batman Petrolspor A.Ş.'ye konuk olacak.  Erbaaspor’un maçı Pazar günü Batman 16 Mayıs Stadyumunda oynanacak. Saat 15.00’da başlayacak maçta Yalova Bölgesi C Klasmanı Hakemi Ahmet aydın düdük üfleyecek. Yardımcı hakemleri Uğur Akalp, Ali Kılıç ile dördüncü hakemi Oğuzhan Özkeskin olacak.

 

 

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  5 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

30.09.2018
15:30

GAZİOSMANPAŞA STADI

TOKATSPOR

-
Detaylar

FETHİYESPOR

(H) HASAN KAÇAR 
(Y) TURGUT EVRAN 
(Y) MURAT TAŞÇIKAR 
(D) EMRE KORKMAZ 

(G) MUHARREM YILMAZ 
(T) OLGUN ALP 

30.09.2018
15:30

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

-
Detaylar

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

(H) İLKER YASİN AVCI 
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU 
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ 
(D) SERHAD ÜRKMEZ 

(G) ÖMER KIRDİNLİ 
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ 

30.09.2018
16:00

BANDIRMA 17 EYLÜL

BANDIRMASPOR

-
Detaylar

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

(H) ALPER ORAN 
(Y) ARİF DİLMEÇ 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(D) ALİ CAN SOYDAL 

(G) MURAT ŞAHİN 
(T) ESER KURUOĞLU 

30.09.2018
16:00

PENDİK STADI

PENDİKSPOR

-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

(H) ADEM CİNEK 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(Y) ERTAN DEMİRCİ 
(D) VOLKAN ŞEKER 

(G) BÜLENT TÜRKEKUL 
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR 

30.09.2018
16:00

DARICA İLÇE

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

-
Detaylar

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

(H) ADEM SARITAŞ 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(Y) MURATCAN ILGAZ 
(D) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ 

(G) MUSTAFA IŞIKTAŞ 
(T) ERTUĞ BÜYÜK 

30.09.2018
16:00

ATATÜRK OLİMPİYAT

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) CANKUT GÖNENÇ 
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK 
(D) OĞUZHAN AKSU 

(G) YUSUF DEMİRKIRAN 
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA 
(T) SELÇUK ALDEMİR 

30.09.2018
18:00

ŞANLIURFA GAP STADYUMU

ŞANLIURFASPOR

-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR

(H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) BARKIN GÜDÜ 
(Y) MURAT ERÖLMEZ 
(D) AYKUT SERGİN 

(G) MEHMET KARANLIK 
(T) LEVENT ERKÖSE 

30.09.2018
19:00

MENEMEN İLÇE STADI

(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)

 

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.

(H) SELİM ÖZEN 
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN 
(Y) AYKUT KÜÇÜK 
(D) MEHMET TERECE 

(G) ENGİN GÜNER 
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN 

30.09.2018
19:00

TARSUS İLÇE

TARSUS İDMAN YURDU

-
Detaylar

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

(H) CİHAN AYDIN 
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI 
(Y) AYKUT ONAR 
(D) OKAN KAYATAŞ 

(G) VELİ ÜNLÜ 
(T) ALİ KOÇ 

 

 

 

TFF 3. Lig -  Grup 1. Grup -  5 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

30.09.2018
15:00

AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI

HEKİMOĞLU TRABZON

-
Detaylar

ŞİLE YILDIZSPOR

(H) RAŞİT YORGANCILAR 
(Y) SERHAT SAĞIR 
(Y) KEREM İLİTANGİL 
(D) MUSTAFA BAYINDIR 

(G) AYHAN AKGÖZ 
(T) HÜSEYİN ŞENEL 

30.09.2018
15:00

BATMAN 16 MAYIS STADYUMU

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

-
Detaylar

ERBAASPOR

(H) AHMET AYDIN 
(Y) UĞUR AKALP 
(Y) ALİ KILIÇ 
(D) OĞUZHAN ÖZKESKİN 

(G) ADEM AYDIN 
(T) MESUT CEM ERKUL 

30.09.2018
15:00

YOMRA İLÇE SAHASI

YOMRASPOR

-
Detaylar

ERGENE VELİMEŞE SPOR

(H) ÖZGÜR REHA ALICI 
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI 
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ 
(D) SALİH AYTAÇ 

(G) MUHARREM KARAAĞAÇ 
(T) SERKAN ATALAY 

30.09.2018
15:00

ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI

ERZİN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

SİLİVRİSPOR

(H) FURKAN AKSUOĞLU 
(Y) ZAFER GAYRETLİ 
(Y) SERVET BOZKURT 
(D) ERDİ ÇETİN 

(G) TURGAY DUMAN 
(T) DAVUT NUMANOĞLU 

30.09.2018
15:00

HOPA İLÇE

ARTVİN HOPASPOR

-
Detaylar

TİRE 1922 SPOR

(H) AYTAÇ GEÇGEL 
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU 
(Y) ÖZGÜR TOLGA ÖZCAN 
(D) MİRAÇ BURAK ÖZDÖL 

(G) İBRAHİM ÇİNAR 
(T) SİNAN IŞIK 

30.09.2018
16:00

KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR

(H) TAYFUN SARI 
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU 
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN 
(D) BERKAN ÇETİN 

(G) BÜLENT GÜNEN 
(T) ENGİN IŞIK 

30.09.2018
16:00

NAZİLLİ İLÇE

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR

(H) ALPASLAN ŞEN 
(Y) MUSTAFA ZIVALI 
(Y) AKIN KARABACAK 
(D) YUSUF CAN TEKER 

(G) ALAATTİN TOPCU 
(T) TUĞBAY İNAN 

30.09.2018
16:00

TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

-
Detaylar

GEBZESPOR

(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ 
(Y) BURAK GÜLTEK 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(D) ABDULLATİF AYHAN 

(G) HALİL İBRAHİM SÜSLÜ 
(T) ŞAHİN GİZLENCİ