TOKAT GENÇ FENERBAHÇELİLER VE TOKAT ÇARŞI GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Tokat Genç Fenerbahçeliler ve Tokat Çarşı Grubu derbi öncesi bir araya geldi. Maç öncesi köy okuluna yardımda bulunmak için proje hayata geçiren iki grup belirledikleri kardeş köy okulu için yardımda bulunarak birlik ve beraber mesajları verdi.

            Tokat Genç Fenerbahçeliler Grubu Sorumlusu Burak Çelik, “Bugün Burada derbi öncesinde Beşiktaşlı kardeşlerimizle birlikteyiz. Belirlediğimiz kardeş köy okulumuz için yardımda bulunmak için bir ve beraber olmak için bir araya geldik. Biz gençler olarak hep bu iyi işlerde burada olacağız, daima da şehrimizde bu güzel projelerde öncü olmak için uğraşacağız. Allah devletimize Milletimize zeval vermesin daima Küçük kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

            Tokat Çarşı Grubu Sorumlusu Metehan Tümen ise, “Bugün beraber bir proje yaparak Fenerbahçeli arkadaşlarımızla bir araya geldik. Güzel bir etkinlik yaparak küçük kardeşlerimizin yanında olmak için güzel bir adım attık. Daima bu güzel projelerde bir arada olup birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat