"BİZ ÇOK BÜYÜK BİR AİLEYİZ"

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde 2018 yılı değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirildi. İl Müdürü Cemil Çağlar yaptığı toplantıda yaptığı konuşmada, "İdari kadromuzla, memurumuzla, antrenörümüzle ve daimi işçilerimizle birlikte biz çok büyük bir aileyiz, tüm antrenörlerimizin yapacakları proje ve çalışmalar da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak destekleyici ve projelerin uygulama aşamasında gelecek talepler doğrultusunda her türlü imkanı sağlayacak gücümüz var." dedi.

            Toplantı, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar'ın Başkanlığında, Şube Müdürü Oktay Düzen, İl Müdürlüğünde görevli antrenör ve daimi işçi kadrosunda çalışan personellerin katılımlarıyla Tokat Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

            "Toplantımızın amacı Sportif Çalışmalarımızın Planlanması, Antrenörlerimizin çalışma usul ve esasları ile 4-D İşçilerimizin sosyal ve sendikal hakları hakkında bilgilerimizi yenilemek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak diyen" Şube Müdürü Oktay Düzen, "657 sayılı devlet memurları kanunu hakkında bilgilendirme, 2017-2018 sezonunda yapılan spor faaliyetlerini değerlendirmek, İlimiz sporuna daha fazla nasıl hizmet edebilirizi ve 2018-2019 sezonunda yapılacak olan spor faaliyetlerinin planlanması ile ilgili gerçekleştireceğimiz toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

            Geniş kapsamda planlanan hedefler ile ilgili açıklamalarda bulunarak, özellikle 2020 ve 2024 yıllarında sportif alanlarda yapılacak büyük atılımların önemine vurgu yapan Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, bu bağlamda İl Müdürlüğü bünyesinde İlimizde çalışmalarını sürdüren bütün branşlardaki antrenörlerin sporu tabana yayarak gerekli altyapının oluşması hususunda kapsamlı bir çalışma anlayışı içerisinde daha fazla sorumluluk alarak özverili çalışmalarda bulunmaları konusunda açıklamalarda bulundu.

            Çağlar, konuşmasında şunları kaydetti:

            "Bu bağlamda İl Müdürlüğü olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Müftülüğü ile yapmış olduğumuz protokoller ile daha geniş kitlelere ulaştırmak için kurumlarla ortak oluşturulacak olan ekipler ile yeni projeler hayata geçirilerek, bu sistemli ve özverili yapacağımız çalışmalar ile birlikte İlimiz' den yeni yetenekleri Türk Sporumuza kazandıracağız.

            İdari kadromuzla, memurumuzla, antrenörümüzle ve daimi işçilerimizle birlikte biz çok büyük bir aileyiz, tüm antrenörlerimizin yapacakları proje ve çalışmalar da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak destekleyici ve projelerin uygulama aşamasında gelecek talepler doğrultusunda her türlü imkanı sağlayacak gücümüz var. Sporcu yetiştirme ve gençliği sporla buluşturma konusunda proje ve çalışmalar üretilmesinde büyük yarar görüyorum, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren sporcularımızı ödüllendirme de oldukça önemli. Konuyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

            Konuşmaların ardından Okulsporları Şefi Abdulkadir Nakaç tarafından yapılan Okulsporları, İl Spor Merkezleri faaliyetleri, Koşabiliyorken Koş ve Sicil Lisans birimi ile ilgili hazırlanan sunumların yapılması ile devam eden değerlendirme ve planlama toplantısı dilek ve temenniler ile sona erdi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat