TURHAL KAYMAKAMI ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer,  Kaymakamlık tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

            Kaymakam Üçer, sırasıyla Üçyol Köyü yolunda yapılan yol genişletme çalışmaları, Yazıtepe Köyü içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmaları ve Kat Köyü içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Üçer, yetkililerden de bilgiler aldı.

            Son olarak Turhal Organize Sanayi Bölgesi yolunda yapılan yenileme ve iyileştirme çalışmalarını inceleyen Kaymakam Üçer, “2018 yılı vatandaşımıza daha çok hizmeti buluşturduğumuz bir yıl oluyor. Özellikle de halkımızın temel ihtiyacı olan içme suyu hatlarının yenilenmesinin yanı sıra, kanalizasyon hatlarının yenilenmesi ve ulaşımın daha da güvenilir olması için yürüttüğümüz yol genişletme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

            Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer’in yaptığı incelemelere Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, İl Genel Meclisi Üyesi Fikri İyimaya, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Tuncay Arpacıoğlu da eşlik ettiler.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat