ALT YAPIYA 100 BİN LİRALIK MALZEME

Tokatspor Yönetimi, alt yapı faaliyetlerine önem vereceğini her fırsatta vurgularken, Kulüp Başkanı Ufuk Akçekaya ‘Tokat’tan da Messi, Ranoldo gibi Dünya Yıldızı yetiştirmek için yola çıktık” açıklamalarını dillendirmekteydi.

ALT YAPIYA MALZEME ALIMI

            Tokatspor Yönetimi, kulüp tarihinde ilk kez altyapıya 100.000 TL değerini aşan forma ve malzeme alındığını duyurdu. Kulübün resmi hesabından yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

“Tokatspor Kulübü Yönetimi olarak ilk yola çıktığımızda altyapının önemini anlattık ve Tokat'tan 100 tane Messi, Ronaldo gibi dünya yıldızı futbolcu yetiştireceğimizi söyledik. İnandığımız bu projeyi gerçekleştirmek için kulüp tarihimizde ilk kez altyapımıza 100.000 TL değeri aşan forma ve malzeme alarak genç yeteneklerimize olan desteğimizi gösterdik. Şimdi tüm Tokat ve Tokatlıların destek ve dualarıyla Tokat'ta futbolcu fabrikası olmaya başlıyoruz.

Altyapı yatırımlarımızla, Türkiye'de altyapısına yatırım yapıp sahip çıkan büyük kulüpler arasında olmaktan mutluluk duyuyor ve bu sevincimizi tüm hemşerilerimizle birlikte Türk futboluyla paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Tokatspor olarak Tokat'tan başlayıp zamanla tüm Türkiye'de etkisini gösterecek bir hikâyenin başlangıcındayız. Bu hikâyede var olmak için tüm sporseverlerden destek bekliyoruz.

Kulübümüzün resmi forma ve ürün satışı yakın zamanda yapılacaktır. Kulübümüzün dışında yapılan satış ve açıklamalara itibar etmeyiniz! En büyük desteğiniz dualarınız. Selam ve saygılarımızla.”

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat