A MİLLİ TAKIM, RUSYA VE İSVEÇ MAÇLARINA HAZIRLANIYOR

A Milli Takımımız, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta 7 Eylül Cuma günü Trabzon'da Rusya, 10 Eylül Pazartesi günü ise Solna kentinde İsveç'le yapacağı maçların hazırlıklarına başladı.

Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bugün toplanan Ay-Yıldızlılar'ın ilk çalışması saat 18.30'da basına açık olarak yapıldı.

Teknik Direktör Mircea Lucescu yönetiminde gerçekleştirilen idmana omzunda sakatlığı bulunan Gökhan Gönül, ayak bileğinde sakatlığı olan Ömer Bayram, tedbir amaçlı dinledirilen Hasan Ali Kaldırım ile kampa geç katıldığı için istirahat eden Sinan Bolat katılmadı. Sol kasığında zorlanma bulunan Abdülkadir Ömür ise fizyoterapist eşliğinde kendisi için hazırlanan özel program dahilinde çalıştı.

Dün kulüp takımlarıyla müsabakaya çıkan futbolcular, rejenerasyon çalışması ile idmanı tamamlarken, diğer futbolcular ise ısınmanın ardından beceriye dayalı dar alan oyunları oynadı. Taktik ve fizik içerikli çift kale maç ile antrenman sona erdi.

A Milli Takım, yarın aynı yer ve saatte yapacağı idman ile hazırlıklarına devam edecek. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olacak.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat