TOKATSPOR’DA 4 YENİ TRANSFER

Tokatspor Başkan Vekili ve Sportif Direktör Ahmet Dursun, 2018-2019 sezonu öncesi Şöhretler Karması ile Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanan gösteri maçı öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada transfer konusuna da değinmiş ve 2 ya da 3 transfer daha yapma niyetleri olduğunu duyurmuştu. Beklenildiği gibi 30 Ağustos günü akşamı Tokatspor’un resmi hesabından 4 yeni transferin ismi açıklandı.

AHMET DURSUN ŞUNLARI SÖYLEMİŞTİ

            Yeni sezon kadrosunun kurulmasında öncü olan Ahmet Dursun, transferlerdeki son duruma dair da bilgi verirken şunları söylemişti:

“Biz 4-5 yıllık bir proje hazırladık. Bu sene takım kurmak çok zor oldu bizim açımızdan. Gerçekten ligi bilmiyor ve kime güveneceğiz… Gerçekten çok dar bir zamanda takımın yüzde 70’i tamamen yokken yeni bir takım kurduk. Eğer ki yapabilirsek bir iki tane daha takviye yapmak istiyoruz ama şimdi boş takviye yapacağımıza eğer nokta transfer olacaksa iki tane daha transfer yapacağız. 3 tane mevkiye transferi düşünüyoruz. Kaleci de olabilir, 6 numara dediğimiz defansif orta saha da olabilir. Santrafor da olabilir. Gerçi her mevkiimizde var ama dediğim gibi bu üç mevkiden iki tane gerçekten takıma faydalı olabilecek ve bize güç katabilecek olan futbolcu bulabilirsek o zaman transfer edeceğiz. Yoksa yalandan kadroyu şişirmek için transfer yapmayacağız. Bulamazsak o şekilde futbolcu, transferi noktalamış olacağız. Ama diğer sezonlara göre daha iyi ve kaliteli bir takım kurduğumuza inanıyoruz, hocamızla beraber. Bir bakacağız, bizim için hayırlısı olsun.”

4 YENİ İSİM DUYURULDU

 

            Tokatspor resmi hesabından 30 Ağustos günü akşamı yeni transferlerin olduğu ilan edildi. Transferde hareketli gün, vurgusu ile yeni transferlerin adı ve imza attıkları anın görüntüleri servis edildi. Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya ile Başkan Vekili ve Sportif Direktör Ahmet Dursun’un olduğu ortamda paylaşılan bilgiler şöyle oldu: “Transfer'de hareketli gün.. Eyüpspor'dan Santrfor Erhan Aydın, Çanakkale Dardanelspor'dan Kaleci Cüneyt Çelik, Samsunspor'dan Bilal Gülden ve Erokspor'dan eski oyuncumuz Gökalp Seçal kendilerini bordo beyaz renklere bağlayan imzaları attılar. Oyuncularımıza başarılar diliyoruz.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat