TOKATSPOR SAHAYA İNİYOR. AMA!

Yeni sezonda hazırlıklarını tamamlayan Tokatspor sahaya iniyor ama daha yapılan transferler hakkında kamuoyuna geniş çaplı bir açıklama yapılmadı. Kamuoyunca merak edilen hususlardan biri de bu açıklamanın neden yapılmadığı konusu. Oynanan 2 hazırlık maçı da dışarıda yapıldı. Kendi sahamızda takımımızı görme şansımız olmadı. En azından geçtiğimiz Salı günü oynanan şöhretler karması maçında, seyirci Tokatspor’u sahada görmek isterdi ama olmadı. Tabii bu durum karşısında stada gelen ve yeni takımlarını sahada göreceklerini sanan seyirci ve taraftarlar da büyük bir hüsrana uğradı. Çünkü bekledikleri yeni Tokatspor’u sahada göremedi.

Ligler bu hafta başlıyor. Yeni sezonda nasıl bir Tokatspor takımı oluştu bunu ancak ikinci maçta kendi sahamızda oynayacağımız Tarsus İ.Y. maçında göreceğiz. Şu anda takım hakkında bir bilgimiz yok. Gelişmeler hakkında da Tokatspor yönetimince bir açıklama yapılmadı. İsterdik ki Tokatspor’daki gelişmeler hakkında basına her hafta bilgi verilsin. Bu durum karşısında bizler de ancak gördüğümüz hususları seyircilerimizle paylaşırız. Bundan ötesi olamaz. İsteriz ki ikili ilişkiler daha sağlıklı olsun. O zaman bizler de görevimizi tam yapma mutluluğunu yaşarız.

Yukarıda da ifade ettiğim gibi ligler bu hafta başlıyor. Tokatspor bu sezon da geçen sezon olduğu gibi Kırmızı Grupta mücadele verecek. İlk maçımız deplasmanda Darıca Gençlerbirliği ile. Tokatspor bu grupta ne yapar, yapılan transferlerin durumu ne, ilk beşin içine girer mi, yoksa bu sene de yine orta sıralarda mı mücadele eder, bunların hepsini ilerleyen haftalarda göreceğiz. İşte o zaman daha sağlıklı bilgilerimizi ve düşüncelerimi sizlerle paylaşırız.

Bu sene yeni bir yönetim, yeni bir teknik kadro, yeni bir takım kadrosu var. Sahalarda daha farklı bir Tokatspor izleyeceğiz. Artık düşme korkusu olmayan, yukarı oynayan ve rakiplerin korkulu rüyası olan bir Tokatspor’u sahalarda görmek isteriz. Bu şehir bir üst ligde oynamayı hak ediyor. İnşallah Tokatspor’un 50. kuruluş yıldönümünde bu güzelliği ve şampiyonluğu yaşarız. Yeni sezonda bizler Tokatspor’daki tüm gelişmeleri adım adım takip edeceğiz. Ve buradan okuyucularımıza sağlıklı bilgiler aktaracağız. Şimdiden yeni sezonda Tokatspor’a başarılar diler ve her oyuncularımızın vurdukları topun gol olmasını temenni ederim. Umarım her şey bundan sonra daha güzel olur.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat