ZİLE’DE 10 SEMT SAHASI IŞIKLANDIRILDI

İki ay önce Zile’de 10 adet Semt Sahasının yapımının tamamlandığını söyleyen, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile imzalanan protokol kapsamında sahaların ışıklandırmalarının da yapıldığını bildirdi.

            Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel’in girişimleri ile kabul edilen, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzalanan protokol kapsamında, belediye mahalli sınırları içerisinde uygun olan mahallelere semt sahası yapılarak toplamda; 10 adet semt sahası yapımı tamamlanarak aydınlatıldı.

            Belediye Başkanı Vidinel, Sahaların Işıklandırma projesinin de tamamlandığını söyleyerek, ”Semt Sahalarımızın ışıklarını açtık. Artık, gündüz işinde gücünde okulda olan genç ve yetişkinlerimiz akşam saatlerinde de sahaları kullanabilecek. İnanıyorum ki bu çalışma spor kalitemizi de yükseltecektir.” diyen Başkan Vidinel, İlçede çeşitli spor aktivitelerinin yapılacağı semt sahalarına ihtiyaç duyduklarını belirterek, “Bu ihtiyacımızın karşılanması adına ilçemize on adet semt sahası yapmanın gururunu yaşıyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile çocuklarımız daha donanımlı, temiz ve bakımlı sahalarda spor yapacaklar. Gelecek çocuklarımızın ve gençlerimizin elinde. Bizler ne kadar sağlam, sağlıklı bireyler yetiştirirsek geleceğimizde o kadar sağlam temeller üzerine atılmış olur. Bu kapsamda bize destek veren milletvekillerimize ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na teşekkürlerimizi sunarız’’ diye konuştu.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat