TOKATSPOR’DA İLK İMZA
TOKATSPOR’DA İLK İMZA

Tokatspor’un 29 Haziran’da gerçekleştirdiği genel kurul ile şirketleşme yetkisinin verildiği Ufuk Akçekaya başkanlığındaki Yönetim Kurulu, yeni sezon kadrosu için ilk transfer imzasını dün attırdı. İstanbul’da ikamet eden Başkan Ufuk Akçekaya ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Sportif konuların yetkili ismi Ahmet Dursun’un bir arada oldukları ortamda imza attırılan isim Berat TOSUN oldu.

            Gençlerbirliği forması giymekte iken Tokatspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Berat Tosun, 24 yaşında ve forvet bölgesinde oynuyor. Kulübün resmi twitter hesabından yapılan duyuru şöyle oldu:

            “Tokatspor'da ilk imza atıldı. 2018-2019 sezonu transfer çalışmalarını sürdüren yönetimimiz ilk transferi forvet bölgesine gerçekleştirdi. Gençlerbirliği'nden 24 yaşındaki Berat Tosun kendisini iki yıllığına Tokatspor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.”

DETAY BİLGİLER

            Tokatspor’un transfer faaliyetlerini yürüten Ahmet Dursun’dan edindiğimiz bilgilerde UÇK’ya girmiş futbolculardan Hasan Erbey ve Kaleci Akın Köroğlu ile yeniden anlaşıldığını öğrendik. Bir üçüncü isim daha olacak. Yeni Teknik Direktörün de bugün ya da yarın açıklanacağı bildirildi.