TOKATSPOR’DA DURSUN’UN AÇIKLAMALARI

Tokatspor’un 29 Haziran tarihinde gerçekleştirdiği genel kurulda, şirketleşme yetkisinin verildiği yönetimde yer alan eski Beşiktaşlı ve Milli Futbolcu Ahmet Dursun, transfer ve teknik konularda, Tokatspor’un gelecek sezonlardaki hedefine dair bilgilendirmelerde taraftarın yanıtlarını beklediği isimlerin başında geliyor.

      İstanbul’da ikamet eden Ahmet Dursun, hemen her fırsatta Tokatspor için ‘Tokatspor Futbol A.Ş.’ adıyla açılan sosyal mecra hesabından yahut da kendi özel hesabından Tokatspor taraftarlarının beklediği hususlarda açıklamalarda bulunuyor.

      Tokatspor taraftarları, Ahmet Dursun’un sosyal mecradaki hesabından yaptığı paylaşımı takip ederken yeni sezon kadrosunun yüzde 70 değişeceğini, yeni teknik adam için 5 isimle görüşüldüğünü, kiminle anlaşıldığının ise birkaç gün içinde kamuoyuna duyurulacağını söylediği belirtildi.

GÖREV DAĞILIMI BEKLENİYOR

      Öte yandan, 29 Haziran’da kurulan yönetim kurulunun yapacağı görev dağılımı da bekleniyor. Taraftarların beklediği konularda yanıt alınabilecek Basın Sözcüsünün olması da basın mensuplarının öncelikle beklediği görevlendirmelerden biri olacak.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat