ARTOVA'DA ÇOCUK ŞENLİĞİ

Geleneksel Artova 3. Okulöncesi Şenliği Artova Stadyumunda büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

            Geleneksel 3. Okulöncesi Şenliğine Artova genelindeki bütün ilkokul ve okul öncesi öğrenim gören öğrenciler katıldı. Şenlikte çocuklar serbest etkinlik yaparak kendi aralarında doyasıya eğlendi ve okullar bir biri arasında tanışma fırsatı buldu.

            Artova İlce Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy, "Çocuklarımıza eğitim öğretimin yanında, değerli olduklarını bu şenlikle gösteriyoruz. Onları eğlendirerek ödüllendiriyoruz. Burada tüm okullarımız ayrıca kaynaşıyor. Şenliğimize ve eğitim-öğretime yaptıkları katkılardan dolayı ADOÇİM A.Ş. ye ve programda emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

            Etkinliğe katılan ve Artova doğumlu olan Kanal 60 TV Genel Müdürü ve Ak Parti Tokat milletvekili aday adayı Hüseyin Kömür, çocukların böyle eğlendiğini mutluluklarını görmenin çok güzel olduğunu vurgulayarak emeği geçen herkese teşekkür etti. Hüseyin Kömür ayrıca ADOÇİM'in Artova'ya geldiği günden beri sağladığı katkıların altını çizerek bu tür etkinliklerin her ilçede çocuklarımız için yapılması gerektiğini dile getirdi.

            Etkinlikte çuval yarışı, çiçek dikimi, yüz boyama ve illüzyon gösterisi gibi eğlenceli ve eğitici faaliyetlerde yer aldı sonrasında çocuklar gökyüzüne protokolle birlikte balon bıraktı.

 

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat