BÜYÜKELÇİ KILIÇ AK PARTİ TOKAT'TAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Büyükelçi Hulusi Kılıç 24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27'inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti'den Tokat milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

            Tokat' a her zaman verdiği destekleri ile vatandaşların gönlünde ayrı bir yer oluşturan Büyükelçi Hulusi Kılıç Tokat'tan aday aday olduğunu açıkladı.

            Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Hulusi Kılıç aday adaylığı sürecine ilişkin yaptığı açıklamada açıklamasında şunları ifade etti.

"AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURUDA BULUNDUM

Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir.

Köyde doğup büyümüş, Büyükelçi unvanıyla devletini ve milletini en iyi şekilde yurt dışında temsil etmiş, başarıları devlet madalyaları ile ödüllendirilmiş bir Tokatlı olarak; sevdalısı olduğum güzel Memleketime hizmet etmek istiyorum.

Derin ve zengin bürokrasi birikimlerimi, Diplomasi tecrübelerimi Tokat’ımızın ve Ülkemizin kalkınması ve gelişmesine sunmak istiyorum.

Tokat’a hizmeti geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum.

Benim tek rakibim “Kendim”. Hep kendimle yarıştım.

Milletvekili seçilirsem Yerel yöneticilerimizle uyum, işbirliği ve eşgüdüm içinde Tokat’ı bölgesinde parlayan yıldız ve bir Dünya şehri yapmak için var gücümle çalışacağım.

Böylesini hiç görmedik diyecek, şaşıracaksınız.

Rabbim beni mahcup etmesin."

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

  1. Turan ÇETİN
    03 Mayıs 2018 Perşembe Saat 20:49

    bundan tam 40 yıl önce Dışişleri Bakanlığının kapısından daktilo memurluğu sınavı için 103 no'lu odaya yönlendirildiğimde ilk karşılaştığım, o zaman idari memur ünvanlı Sayın Büyükelçim, çok nezaketli, çok ilgili bir şekilde karşıladı. bu iyiliğini hiç unutmuyorum. Hemşerim diyerek cümleye başlayıp sınav ve giyim kuşam ile ilgili uyarılarda bulundu. ben dışışlerine girdim, gariban bir köy çocuğu olarak üniversite okudum. sonra başka kurumların sınavını kazandım. bunda sayın Büyükelçimin de katkısı vardır. kendilerine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, saygılar sunuyorum

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat