Koç’tan takıma motivasyon
Koç’tan takıma motivasyon

Tokatspor Asbaşkanı Hasan Hüseyin Koç, Bodrum maçı öncesi maddi desteği ile moral motivasyona katkı sundu 

Tokatspor ligde 26. haftada Bodrum ekibini Tokat’ta 2-1 yendi. Ligde kalma mücadelesinde Tokatspor camiasını rahata erdiren galibiyet öncesi Asbaşkan Hasan Hüseyin Koç’un maddi desteğinin olduğu öğrenildi.

            Tokatspor Asbaşkanı Hasan Hüseyin Koç, futbolcuların alacaklarının ödenmesi noktasında üzerine düşen destekte bulundu. Asbaşkan Koç 2-1 galibiyetle biten maçın ardından açıklamada bulundu. Koç’un bilgilendirmesi şöyle oldu:

“11 Mart Pazar günü Tokat’ta oynanan Bodrumspor maçını 2-1 kazanarak 3 altın puan aldık.

9 Mart Cuma günü kulübümüzü ziyaret ederek, yine elimden geldiğince bir desteği kulübümüze takdim ettim. Ligin bitimine 8 hafta kala Bodrumspor maçını da alıp durumu garantiye almak zorundaydık. Ve öyle oldu, motivasyonu artan takımımızla alınan bu galibiyet bizlere büyük bir rahatlık sağladı.

Geçen yıl da vahim bir tablo ile karşı karşıya olan Tokatspor’umuzu yapılan kongre sonrasında bir avuç samimi arkadaşımla beraber sahiplenmiş ve 42 puan ile ligde bırakmıştık. Önümüzdeki sezon yine 2. Ligde mücadele eden Tokatspor’umuza başarılar diliyorum. Fedakar Tokatspor taraftarlarına, taraftar gruplarına ve tüm desteklerini esirgemeyen Tokatlı sporseverlere en kalbi şükranlarımı sunmak isterim. Tokat’ı ve Tokatlıyı sevmek bir aşktır. Bunu gerçekten yapabilmek, en başta samimiyetle ve maddi-manevi fedakarlıklarla oluyor. Bu yolda başarılı olmak adına; nasıl bir çetin yolda yürümek gerektiğini ancak bu işlerin altına elini koyabilen bilir.

İlk baştan itibaren bu zorlu sevdada yanımızda olan yönetim kurulundaki arkadaşlarıma özellikle teşekkür etmek isterim. Tokat’ın tanıtımında önemli bir yere sahip olan tüm sportif faaliyetlerde görev alan sporcu, yönetici ve sporsevere tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim. Saygılarımla…”