25. Haftadayız
25. Haftadayız

İlimizin temsilcilerinin bulunduğu Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta ve 3. Lig 1. Grup’ta 25. Hafta müsabakaları bu hafta sonu oynanacak. Tokatspor, ligde kalma mücadelesi veren Tuzlaspor ile deplasmanda karşılaşacak. 04 Mart Pazar günü saat 14.30’da İstanbul Maltepe Hasan Polat Stadı’nda başlayacak Tuzlaspor – Tokatspor maçında görev yapacak hakemler, gözlemci ve temsilciler de ilan edildi.

         Tuzlaspor – Tokatspor maçını Ankara Bölgesi B Klasmanı hakemi Yiğit Peşin yönetecek. Yardımcı hakemleri Aykut Küçük ve Ahmet Ulu, dördüncü hakem Mehmet Ali Özer olacak. 25. haftaya Tokatspor 31 puanla 10. sırada, Tuzlaspor ise 19 puanla 16. sırada giriyor.

         İlimizin 3. Lig 1. Grup’taki Temsilcisi Erbaalspor ise Erbaa’da Kozan Belediye Spor ekibini konuk edecek. Pazar günü saat 14.30’da Erbaa ilçe stadında başlayacak maçta Mardin Bölgesi C klasmanı Hakemi Yunus Dursun düdük üfleyecek. Yardımcı hakemleri Eren Özçelik ile Yakup Keçeci, dördüncü hakem Ahmet Balkan olacak. 25. haftaya Erbaaspor 36 puanla 7. sırada, Kozan Belediye Spor da 32 puanla 10. sırada giriyor.

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  25 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

03.03.2018
13:00

KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

KOCAELİ BİRLİK SPOR

-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER

(H) TOLGA AHMET KALAYCI 
(Y) SEDAT YAVANOĞLU 
(Y) TOLGA ÖZCAN 
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 

(G) YAŞAR ULUSOY 
(T) MURAT KURT 
(T) BÜLENT KAR 

03.03.2018
13:00

ESENLER STADI

EYÜPSPOR

-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR

(H) MUSTAFA İLKER COŞKUN 
(Y) MERT TÜRK 
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI 
(D) EFE TANRIVERDİ 

(G) YUSUF YILMAZ 
(T) İBRAHİM ALTUNSOY 
(T) IŞIK ALACAKOÇ 

03.03.2018
14:30

BODRUM İLÇE STADI

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

-
Detaylar

HATAYSPOR

(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK 
(D) HAKAN ÜLKER 

(G) NAMIK ORHAN 
(T) SÜMER ÖZKAN 

03.03.2018
14:30

MENEMEN TAHİR ŞAHİN

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ

(H) HAMİT BASIK 
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ 
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL 
(D) HASAN ERTUĞAN 

(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ 
(T) MUSTAFA YILMAZ 

03.03.2018
14:30

ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI

ETİMESGUT BLD. SPOR

-
Detaylar

KASTAMONUSPOR 1966

(H) BURAK TAŞKINSOY 
(Y) SEGAH TUNÇKOL 
(Y) TOLGA DEDE 
(D) MEHMET TÜRKMEN 

(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU 

04.03.2018
14:00

SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

SİVAS BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

MERSİN İDMANYURDU

(H) SEMİH KURT 
(Y) SERKAN GÜLÇER 
(Y) TAMER OKULDAŞ 
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER 

(G) CENGİZ SAVAŞKAN 
(T) HAKAN ALTINKAYA 

04.03.2018
14:30

MALTEPE HASAN POLAT

TUZLASPOR A.Ş.

-
Detaylar

TOKATSPOR

(H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) AYKUT KÜÇÜK 
(Y) AHMET ULU 
(D) MEHMET ALİ ÖZER 

(G) ERBAY ALDEMİR 
(T) MURAT KARAKAYA 

04.03.2018
14:30

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

SARIYER

-
Detaylar

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK 

(G) FETHİ SERKAN KOÇAK 
(T) YUSUF CİNEL 

04.03.2018
14:30

YENİ BUCA STADI

BUCASPOR

-
Detaylar

İNEGÖLSPOR

(H) SİNAN DERECİ 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR 
(D) MUHAMMETALİ METOĞLU 

(G) NEJAT SÜMER 
(T) NEVZAT SÜZEN 
(T) METİN DOĞAN 

**

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  25 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

03.03.2018
14:00

VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK

OFSPOR A.Ş.

-
Detaylar

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

(H) SAİT TUZCU 
(Y) BİRTAN YAVUZ 
(Y) YUNUS DOĞAN 
(D) VEYSEL KARANİ ÖZKAN 

(G) M.ORHAN ANŞİN 
(T) GÜRCAN YAMAN 

04.03.2018
14:30

VEFA

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

-
Detaylar

BERGAMA BELEDİYESPOR

(H) MUSTAFA HAKAN BELDER 
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ 
(Y) HAMDİ TONTU 
(D) RAMAZAN HAYMANA 

(G) MEHMET GÜVEN 
(T) SERTER ERUS 

04.03.2018
14:30

BİNGÖL ŞEHİR

12 BİNGÖL SPOR

-
Detaylar

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

(H) YALÇIN TAŞKINFURAT 
(Y) ALPER USLU 
(Y) MURAT ALTAN 
(D) AYTAÇ GEÇGEL 

(G) ZİYA FİDAN 
(T) SERKAN ATALAY 

04.03.2018
14:30

ORHANGAZİ İLÇE

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

-
Detaylar

KEMERSPOR 2003

(H) VOLKAN OKUR 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) MEHMET ÖZER 
(D) KEMAL SAVAŞ 

(G) GÜNAY GÜLOĞLU 
(T) SARPER SUR 
(T) İBRAHİM SARITAŞ 

04.03.2018
14:30

ERZİN İLÇE STADI

ERZİN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

YOMRASPOR

(H) LEVENT BALCI 
(Y) EGEMEN SAVRAN 
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU 
(D) RAHMİ FATİH ANT 

(G) ALİ GÖL 
(T) İLKER ÖZKAN 

04.03.2018
14:30

AKTEPE STADI

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

-
Detaylar

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY 
(Y) AHMET YAŞILAK 
(Y) BERKAY DABAN 
(D) OKTAY KOÇAK 

(G) MURAT ŞENER 
(T) ALİ FAİK YILMAZ 

04.03.2018
14:30

18 MART

ÇANAKKALE DARDANEL SK

-
Detaylar

ÇATALCA SPOR

(H) ŞAHİN BERKER 
(Y) ERTAN BAŞDAĞ 
(Y) EMRAH ULUÇAY 
(D) ESAD SADIK DEMİRTAŞ 

(G) NİHAT SAMUK 
(T) ABDULLAH SEVİNÇLİ 

04.03.2018
14:30

ERBAA İLÇE

ERBAASPOR

-
Detaylar

KOZAN BELEDİYESPOR

(H) YUNUS DURSUN 
(Y) EREN ÖZÇELİK 
(Y) YAKUP KEÇECİ 
(D) AHMET BALKAN 

(G) MUZAFFER URLU 
(T) SELÇUK YILMAZ 

04.03.2018
14:30

DÜZCE 18 TEMMUZ

DÜZCESPOR

-
Detaylar

BAYRAMPAŞA

(H) SERKAN ÖNSAL 
(Y) NECDET ÇELİK 
(Y) MEHMET AKINCIK 
(D) BURAK OLCAR 

(G) MEHMET KARANLIK 
(T) OĞUZ CESUR 
(T) HÜSEYİN DEMİR