RAKİP BUCA, HEDEF 3 PUAN
RAKİP BUCA, HEDEF 3 PUAN

Tokatspor, sezonun en önemli maçlarından biri olarak görülen Bucaspor maçına çıkıyor. 22. hafta maçında iç sahada alınacak galibiyetle ligde tutunma yolunda önemli bir adım atılmış olacak. Bugün saat 13.30’da Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak maçta Tokatspor’un hedefi mutlak 3 puan olacak.

            Spor Toto 3. Lig 1. Grup’taki temsilcimiz Erbaaspor da 22. hafta maçını bugün oynuyor. Deplasmanda Halide Edip Adıvar ekibiyle karşılaşacağı maç saat 13.30’da başlayacak.

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  22 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

14.02.2018
12:00

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

AMED SPORTİF FAALİYETLER

-
Detaylar

MENEMEN BELEDİYE SPOR

(H) GÜREL UZUNER 
(Y) TOLGA DEDE 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(D) ERHAN KUTLU 

(G) CENGİZ SAVAŞKAN 
(T) ALİ FAİK YILMAZ 
(T) AKIN KILAVUZ 

14.02.2018
13:30

ZAFER STADI

AFJET AFYONSPOR

-
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

(H) YASİN KOL 
(Y) ÖZCAN GENEL 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) ERCAN HELLAÇ 

(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) ABDULLAH SEVİNÇLİ 
(T) OKAN ARSLAN 

14.02.2018
13:30

GAZİ STADI

KASTAMONUSPOR 1966

-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.

(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) FATİH KARATAĞ 
(Y) ALİ TUNA 
(D) HARUN TOPLAR 

(G) ZİYA FİDAN 
(T) ŞAHİN GİZLENCİ 

14.02.2018
13:30

ANKARA AKTEPE

KEÇİÖRENGÜCÜ

-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) ÇAĞATAY ŞAHAN 
(Y) CUMHUR ALTAY 
(Y) BARAN ERASLAN 
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK 

(G) MÜRVET SEZER 
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU 
(T) OĞUZ CESUR 

14.02.2018
13:30

ANTAKYA ATATÜRK STADI

HATAYSPOR

-
Detaylar

MERSİN İDMANYURDU

(H) YAVUZ ÇETİN 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(Y) ERSİN ERBAY 
(D) METEHAN ALPAT 

(G) TURGAY GÖKAL 
(T) YALÇIN GÜL 

14.02.2018
13:30

15 TEMMUZ STADI

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

ETİMESGUT BLD. SPOR

(H) TOLGA SANCAK 
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU 
(Y) TAMER OKULDAŞ 
(D) MEHMET ALİ ÖZER 

(G) SERKAN AKARCA 
(T) SERTER ERUS 

14.02.2018
13:30

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

SARIYER

-
Detaylar

KOCAELİ BİRLİK SPOR

(H) ALİ ZAĞLI 
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(D) ALİ AKDENİZ 

(G) ŞENOL İMANÇER 
(T) MURAT KARAKAYA 

14.02.2018
13:30

İNEGÖL İLÇE STADI

İNEGÖLSPOR

-
Detaylar

EYÜPSPOR

(H) TURGUT DOMAN 
(Y) İLKER AYTEN 
(Y) UĞUR ÖNAY 
(D) EFE SOYSAL 

(G) NAMIK ORHAN 
(T) ESER KURUOĞLU 

14.02.2018
13:30

GAZİOSMANPAŞA STADI

TOKATSPOR

-
Detaylar

BUCASPOR

(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) CEMİL TUNÇ 
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ 

(G) HAMDİ KÖSE 
(T) HÜSEYİN ŞENEL 

 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  22 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

14.02.2018
13:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

-
Detaylar

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

(H) ŞEREF TAŞTAN 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(Y) AHMET EKEN 
(D) RAŞİT YORGANCILAR 

(G) KAAN AKIN ÖZ 
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN 

14.02.2018
13:30

VEFA

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

-
Detaylar

ERBAASPOR

(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ 
(Y) İSMAİL EMRE 
(Y) MUSTAFA TOSUN 
(D) YUSUF AYDIN 

(G) HAYATİ ÜNAL 
(T) YAŞAR ÇATAL 

14.02.2018
13:30

BAYBURT GENÇ OSMAN

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.

(H) SERKAN ÖNSAL 
(Y) NECDET ÇELİK 
(Y) TUNCAY ERCAN 
(D) SERKAN PINAR 

(G) NEŞET MERDİN 
(T) SİNAN IŞIK 

14.02.2018
13:30

YOMRA İLÇE SAHASI

YOMRASPOR

-
Detaylar

12 BİNGÖL SPOR

(H) EMRE YÜKSEL 
(Y) EMRAH AKKAYA 
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(D) ALİ CAN ÖZIŞIK 

(G) VELİ ÜNLÜ 
(T) SADETTİN DAĞ 

14.02.2018
13:30

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

ÇANAKKALE DARDANEL SK

(H) HASAN ERTUĞAN 
(Y) SERDAR SOYDAN 
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN 
(D) ALİ CAN SOYDAL 

(G) FATİH GÜNDOĞDU 
(T) ÜNAL AKÇA 

14.02.2018
13:30

MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

DÜZCESPOR

(H) BARKIN KARA 
(Y) MUTLU ÇİĞDEM 
(Y) ERHAN GÜNDÜZ 
(D) EMRE KÜÇÜK 

(G) COŞKUN TOPAÇ 
(T) ADNAN KURT 
(T) MURAT ILGIN 

14.02.2018
13:30

BATMAN 16 MAYIS STADYUMU

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

-
Detaylar

ERZİN BELEDİYESPOR

(H) GÖKHAN ÖZBULUT 
(Y) EMRE ASLAN 
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ 
(D) FARUK KÜSTÜL 

(G) İRFAN UĞURLUAY 
(T) SELÇUK KAYA 

14.02.2018
13:30

ZİYA ALTINOĞLU STADI

ÇATALCA SPOR

-
Detaylar

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

(H) BİLAL KÖSEOĞLU 
(Y) HAKAN EYGÜ 
(Y) OZAN ANDAÇ GÖRAL 
(D) MURAT TÜRKOĞLU 

(G) ALİ GÖL 
(T) ENDER TÜRKYILMAZ 

14.02.2018
13:30

BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ

BAYRAMPAŞA

-
Detaylar

KEMERSPOR 2003

(H) DENİZ KÜKREK 
(Y) NECMİ DEMİR 
(Y) BEKİR ÖZÇELİK 
(D) DERVİŞ VERİMLİBAĞ 

(G) ADEM ELGÖRMÜŞ 
(T) ATALAY BAHAR