YEŞİLYURT KAYMAKAMI’NDAN  KÜTÜPHANE ZİYARETİ
YEŞİLYURT KAYMAKAMI’NDAN KÜTÜPHANE ZİYARETİ

Yeşilyurt Kaymakamı Malik Çalışır, İl Halk Kütüphanesini ziyaret ederek İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ali Fevzi Yanar, Müdür Yardımcısı Selahattin Duran ve kütüphane çalışanları Turan Yalçın, Hüsamettin Sezer ile kütüphane ve kitaplar üzerine sohbet etti.

            Kütüphanenin hediyesi kitap ayraçları, kalemler, bloknotlar hediye edilen Kaymakam Malik Çalışır’a Turan Yalçın da Onun gibi bir Vali olmaları dileğiyle Recep Yazıcıoğlu’nun Liderlik Sırları kitabı, Süper Beyin Dergileri ve Tokat Gazetesi’nin bir nüshasını hediye etti. Kaymakam Çalışır da işitme engelli yazar Turan Yalçın’ı tebrik ederek nazik armağanına teşekkür etti.

            Yalçın “Recep Yazıcıoğlu’nu tüm Türk gençlerine anlatmalıyız. Onun gibi Vali ve Kaymakamlara ihtiyaç var. Davet ederseniz Yeşilyurt’ta Recep Yazıcoğlu’nu anlatırız gençlere.” Dedi.

 

            Kaymakam Malik Çalışır ile Kütüphane Müdürü Ali Fevzi Yanar ile Müdür Yardımcısı Selahattin Duran, Yeşilyurt İlçe Halk Kütüphanesinin çalışmaları ve Z Kütüphane hakkında fikir alışverişinde bulundular.