Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret
Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret

Tokat Kitap Günleri’ne katılarak eserlerini imzalayan ve bir dizi konferans veren Yeniden Sebîlürreşad Dergisi Yayın Sahibi Fatih Bayhan, Basın İlan Kurumu Tokat İl Müdürü Çetin Oranlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

            Yazar Fatih Bayhan’ın yanı sıra Sebîlürreşad Dergisi Genel Koordinatörü Mehmet Poyraz ve SGK Tokat İl Müdür Yardımcısı Ali Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette Kitap Günleri ve basın sektöründeki gelişmeler değerlendirdi. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un mirası Sebîlürreşad’ı ekibiyle birlikte yeniden basım hayatına kazandıran Fatih Bayhan, zor ancak anlamlı bir görev üstlendiklerini belirtti. Mehmet Akif Ersoy ve Latife Hanım üzerine yaptığı araştırmalar ve yayımladığı kitaplarla da tanınan Fatih Bayhan, Tokat’ta Kitap Günleri’nin gördüğü yoğun ilginin memnuniyet verici vurguladı. Bayhan, organizasyonda emeği geçen herkesi kutladı.

 

            Ziyaretten dolayı teşekkür Basın İlan Kurumu Tokat İl Müdürü Çetin Oranlı da, Milli Şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy’un mirasına sahip çıkmanın önemine değindi.  Sebîlürreşad’ın milli değerlere ve tarihi mirasa sahip çıktığını kaydeden Oranlı, Bayhan’a kitaplarını imzalayarak takdim etti.