Sevgi ve şefkatle gelen başarı
Sevgi ve şefkatle gelen başarı

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm 1. Bölge Şampiyonası açılışı 01-03 Kasım 2017 tarihinde Antalya ilinde yapıldı. Niksar Ziçev kafilesi şampiyonaya Beden Eğitimi Öğretmeni Kasım Okan Erdem ve sporcu Yusuf Emre Erdem ile katıldı.

Beden eğitimi öğretmeni Kasım Okan Erdem’in açıklaması şöyle oldu:

Niksar Ziçev Spor Kulübü lisanslı sporcusu Yusuf Emre Erdem 1-3 Kasım 2017 tarihinde Antalya’da icra edilen 15 Temmuz Şehit ve Gazilerimizi anma Türkiye 1. Bölge Atletizm şampiyonasında 200 metre genç erkeklerde 3.’lük, 400 metre Genç Erkeklerde 2.’lik ile bronz ve gümüş madalya kazandı. Niksar’ımızı en güzel şekilde temsil etti ve sevginin, ilginin, şefkatin gücünü bizlere gösterdi.

 

‘Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil!’ Ziçev Ailesi olarak her zaman söylüyoruz ve söyleyeceğiz “Sevginin dokunup da güzelleştiremeyeceği bir şey yoktur.” Sevginin, ilginin, şefkatin gücünü maddi manevi bizleri destekleyen, halden anlayan o güzel insanlara Yusuf ne güzel anlattı başarılarıyla… Biz de buradayız, dedi. Birazcık ilgiyle sevgiyle neler yapabileceğimizin sınırı yok, dedi… Unutmayın bizlerden istedikleri sadece sevgi. Yılmadan, sevgiyle hep beraber daha büyük başarılara… Teşekkürler Yusuf Emre…”